آموزش نرم افزار format factory (قسمت ۱)

t آموزش نرم افزار format factory (قسمت 1)

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

نرم افزار (1)

حتما کسانی که با موزیک، ویدئو و همچنین موبایل و کامپیوتر و بقیه پخش کننده ها سروکار دارند می دانند که نمی توان تمام فرمت های موزیک یا ویدئو را مشترک در تمام پخش کننده ها مشاهده کرد و پیش می آید که فایلی را در کامپیوتر به راحتی اجرا کرده اید اما در موبایل قابل اجرا نیست. برای این منظور باید فرمت آن را تغییر دهید که برای این کار می توانید از نرم افزار های زیادی استفاده کنید که یکی از آن نرم افزار ها format factory می باشد. در این مطلب شما را با تمام قسمت های این نرم افزار و همچنین طریقه کار کردن با آن آشنا می کنیم.

نرم افزار (4)

با اجرای این نرم افزار پنجره ای در مقابل شما باز می شود که دارای چهار منو و همچنین یک پنل در چپ که برای تبدیل فرمت ها بوده و یک صفحه یا بخش کاری که نام فایل ها و نوع عملیات انجام شده بر روی آن را نمایش می دهد. همچنین یک نوار ابزار وجود دارد که در آن گزینه هایی برای سریع انجام دادن کار وجود دارد. در قسمت بالای صفحه کار دو گزینه دوربین و موبایل  دیده می شود که برای این است تا مستقیما از این دو دستگاه اطلاعات را به کامپیوتر و این نرم افزار  منتقل کرده و تبدیل را انجام دهیم. در این جا منوها را توضیح داده تا بدانیم هر کدام به چه دردی می خورند.

نرم افزار (2)

در ابتدا منوی action یا عملیات که در آن گزینه های زیر به ترتیب وجود دارند:

شروع تبدیل؛ که برای انجام عمل تبدیل فرمت استفاده می شود.

توقف شروع تبدیل؛ که برای توقف کار می باشد.

کوچک کردن پنجره

تنظیمات اصلی؛ که بیش تر برای تعیین مسیر ذخیره سازی استفاده می شود.

خروج از برنامه

منوی بعدی منوی پوسته نام دارد که از آن می توانید شکل و رنگ ظاهری پنجره را عوض کنید و آن را به نوع مورد نظر خود تبدیل نمایید.

نرم افزار (3)

t آموزش نرم افزار format factory (قسمت 1)
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نرم افزار Alcohol 120%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *