اولین شمع هوشمند جهان با قابلیت تنظیم از طریق موبایل!

t اولین شمع هوشمند جهان با قابلیت تنظیم از طریق موبایل!

%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%86-%d8%b4%d9%85%d8%b9-%d9%87%d9%88%d8%b4%d9%85%d9%86%d8%afدوست داشته باشید یا نه، هر محصول مستقل روزانه ای که از آن بهره مند هستید آرام آرام و به زودی سیر هوشمند شدن را پیموده و جزء دیگر وسایل هوشمند دسته بندی می گردد. همان طور که دستگاه های تلفن همراهتان مورد اصابت هوشمند شدن قرار گرفت، سپس تلویزیونتان به ترتیب چراغ هایتان، ترموستات ها و لوازم خانگیتان در رده وسایل هوشمند قرار خواهند گرفت. در حال حاضر، وسیله ای که در رده هوشمند شدن قرار خواهد گرفت، شمع است. یک شمع هوشمند که برای نخستین بار از طریق اپلیکیشن موجود و مرتبط در دستگاه تلفن همراه هوشمندتان خاموش یا روشن شده و روشنایی آن تنظیم خواهد شد.

شمع LuDela شاید جزء وسایل هوشمند مورد نیاز در شرایط دشوار نباشد اما اگر خرید روزمره شمع را توسط کسانی که به آن علاقه مند هستند ببینید احتمالا نظرتان عوض خواهد شد. علاقه برخی افراد به روشنایی نشان از موفقیت در تولید و توسعه شمع هوشمند دارد.

هر شمع LuDela با بهره بری از تکنولوژی سازندگان تحت عنوان “Wi-Fire” (الهام گرفته از نام Wi-Fi) به دستگاه تلفن همراه هوشمند شما متصل شده و کنترل خواهد شد.

اما به جای شبیه سازی شمع با نور سوسو کننده LED شمع هوشمند LuDela در محیط حقیقی از آتش واقعی استفاده می کند. بدین صورت، در داخل پوسته شمع موم های پرشده کوچک تری را خواهید یافت که با شعله واقعی می سوزد. و با کنترل از راه دور این شعله تنظیم شده، خاموش و یا روشن می شود.

شمع با استفاده از یک لمس ساده بر روی اپلیکیشن رایگان مرتبط فعال شده و کاربران قادر هستند تا بدون ترک کردن رختخواب و یا حمام آن را روشن کنند.

شمع هوشمند LuDela فقط با یک باطری فعال شده و هیچ سیم دیگری برای اتصال ندارد. و از آن جا که این شمع با یک فتیله قدرت سوختن یافته، پیش از آن که نیاز به شارژ مجدد داشته باشد اپلیکیشن شما را آگاه می سازد.

قیمت این شمع نام برده ۹۹ دلار است و متناسب با فصول شامل گزینه های معطر هم می باشد.

زوم تک

t اولین شمع هوشمند جهان با قابلیت تنظیم از طریق موبایل!
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چگونه یک فایل را از روی کامپیوتر خود حذف کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *