دانلود بازی منچ تحت شبکه NetPachisi

بازی منچ تحت شبکه NetPachisi

بازی منچ بر اساس منچ ایرانی ها نوشته شده است و در محیط های شبکه ای (LAN) قابلیت اجرا دارد. بعد از مشخص شدن تعداد بازیکنان، افراد شروع به ریختن تاس کرده و با آوردن عدد شش می توانند یک مهره را داخل بازی بیاورند. بازیکن با آوردن عدد شش می تواند یکبار دیگر تاس بریزد. اولین فردی که تمام مهره های خود را به جایگاه مشخص شده ببرد فاتح بازی است و بقیه بازیکنان برنده می شوند.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

ویژگی های بازی NetPachisi:

اجرا در محیط های شبکه ای به ویژه گیم نت ها

اجرا در رایانه شخصی (بازی منچ ایرانی ها)

پایدار بودن برنامه در محیط شبکه ای

اجرا در سیستم عامل Se7en ن

نحوه بازی منچ ایرانی ها

روی گزینه بازی منچ ایرانی ها کلیک کنید. تعداد بازیکنان و نام آنان را مشخص کرده و سپس دکمه شروع را کلیک نمایید تا وارد بازی شوید. نحوه بازی در محیط شبکه ای: در این محیط یک نفر باید بازی را به عنوان میزبان شروع کرده و بقیه افراد به عنوان میهمان وارد بازی شوند.

بازیکن میزبان: در ابتدا بازیکن میزبان روی گزینه + ساخت میزبان کلیک می کند. سپس اسم خود را درج کرده و تعداد بازیکنان را مشخص می نماید. (در صورت نیاز می تواند درگاه (Port) بازی را تغییر دهد.) حال میزبان باید IP سیستم خود را به ذهن بسپارد (IP در مقابل اسم میزبان نوشته شده است) و سپس گزینه شروع را کلیک نماید. بازیکن(ان) میهمان: در ابتدا بازیکن میهمان روی گزینه + اتصال به میزبان کلیک می کند. سپس اسم خود را درج کرده و در جای میزبان IP سیستم میزبان را وارد می نماید. (در صورت نیاز می تواند درگاه (Port) بازی را تغییر دهد.) حال بازیکن دکمه شروع را کلیک می کند. اگر تعداد بازیکنان تکمیل نباشد برنامه پیام در انتظار شروع بازی را نشان می دهد و در صورت اتصال تمامی بازیکنان بازی اجرا می شود.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
بازی هواپیمای جنگی

Download

size:2.12 MB

4/5 - (1 امتیاز)

1 thoughts on “دانلود بازی منچ تحت شبکه NetPachisi

  1. sara1213 میگوید:

    به جمع ما بپیوندین و در صفحه ی هرچه دل تنگت می‌خواهد بگو بیایید و هرچه دل تنگتان می‌خواهد بگویید و با دوستان خود حرف بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *