پیشخدمتی که شبیه پیتر دینکلیج است

بدل پیتر هایدن دینکلیج

پیتر هایدن دینکلیج یا یک پیشخدمت ساده

یک پیشخدمت ساده پاکستانی که کوتاه قد نیز هست به زندگی معمولی خویش مشغول بود تا این که متوجه شد توریست ها بسیار علاقه مند شده اند که با او عکس بگیرند. این موضوع برایش عجیب بود؛ اما وقتی فهمید که او شباهت زیادی به بازیگر معروف سریال بازی تاج و تخت،پیتر دینکلیج دارد بیشتر حیرت زده شد، زیرا او هیچ اطلاعی از این سریال نداشت و هیچ بخشی از آن را ندیده بود. با این حال، این پاکستانی مسلمان واقعا شباهت حیرت انگیزی با پیتر دینکلژ بازیگر معروف دارد. به همین خاطر او نیز شهرت زیادی در پاکستان پیدا کرده است.

هر دو نفر قدی حدود 135 سانتی متر دارند و یکی از آرزوهای رازخان پاکستانی حالا دیگر ملاقات با این هنرپیشه مشهور سینما است. رستورانی که رازخان در آن کار می کند، حالا بسیار شلوغ شده است چون بسیاری برای دیدن او می آیند.

پیتر هایدن دینکلیج  (زادهٔ ۱۱ ژوئن ۱۹۶۹) بازیگر سینما و تلویزیون آمریکایی است. در سال ۲۰۱۱ او برای بازی در بازی تاج‌وتخت موفق به دریافت جایزه امی و گلدن گلوب شد. همچنین او بار دیگر در سال ۲۰۱۵ برای بازی در سریال بازی تاج و تخت موفق به دریافت جایزه امی شد. اوبار دیگر در سال ۲۰۱۸ نیز برندهٔ این جایزه شد. در سال ۲۰۱۹ او توانست دوباره این افتخار را تکرار کند و چهارمین امی خود را ثبت کند.

بدل پیتر دینکلیج

بدل پیتر دینکلیج

بدل پیتر دینکلیج

بدل پیتر دینکلیج

بدل پیتر دینکلژ.سایت نوجوان ها (6)

بدل پیتر دینکلژ.سایت نوجوان ها (7)

بدل پیتر دینکلژ.سایت نوجوان ها (8)

بدل پیتر دینکلژ.سایت نوجوان ها (9)

بدل پیتر دینکلژ.سایت نوجوان ها (10)

بدل پیتر دینکلژ.سایت نوجوان ها (12)

پیتر هایدن دینکلیج

بدل پیتر دینکلژ.سایت نوجوان ها (13)

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
تابلوهایی که با قدم زدن در برف آفریده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *