برترین فرودگاه دنیا کجاست؟

t برترین فرودگاه دنیا کجاست؟

موسسه تحقیقاتی اسکای ترکس (Skytrax)، یکی از معتبرترین شرکت های رتبه بندی خطوط هوایی و فرودگاهی دنیا به شمار می رود. این شرکت با استفاده از عوامل مختلفی فرودگاه اینچئون را برترین فرودگاه در حال حاضر معرفی کرده است.

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از مشرق، فرودگاه بین المللی اینچئون، بزرگترین فرودگاه کره جنوبی، اولین فرودگاه ساخته شده در پایتخت و یکی از بزرگ ترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه های جهان به شمار می رود.

این فرودگاه که تحت مالکیت دولت کره جنوبی قرار دارد، از امکاناتی همچون زمین گلف، استخر آب گرم، اتاق خواب خصوصی، زمین اسکیت، کازینو، یک باغ داخلی و نیز موزه فرهنگ کشور کره برخوردار است.

فرودگاه اینچئون همچنین به عنوان مرکز ناوگان هوایی غیرنظامی و انتقال کالا در شرق آسیا به شمار می رود. در حال حاضر این فرودگاه از نظر میزان انتقال مسافر، هشتمین فرودگاه پر رفت و آمد آسیا و از نظر حجم جابجایی محموله، چهارمین فرودگاه شلوغ جهان محسوب می شود.

گفتنی است بلند شدن هواپیما در این فرودگاه فقط 16 دقیقه و نشستن آن به باند نیز فقط 12 دقیقه زمان می برد. این رقم بسیار بالاتر از استاندارد جهانی است چرا که پرواز از فرودگاه و نشستن در آن طبق استانداردهای تعریف شده، به ترتیب به 60 و 45 دقیقه زمان نیاز دارد.

همچنین تا کنون هیچ حادثه جدی و یا رویداد منجر به مرگی در این فرودگاه ثبت نشده است.

برترین فرودگاه دنیا (1)

برترین فرودگاه دنیا (2)

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

برترین فرودگاه دنیا (3)

برترین فرودگاه دنیا (4)

برترین فرودگاه دنیا (5)

برترین فرودگاه دنیا (6)

برترین فرودگاه دنیا (7)

برترین فرودگاه دنیا (9)

برترین فرودگاه دنیا (10)

برترین فرودگاه دنیا (11)

برترین فرودگاه دنیا (12)

برترین فرودگاه دنیا (13)

برترین فرودگاه دنیا (14)

t برترین فرودگاه دنیا کجاست؟
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
سپر مغناطیسی زمین ترک برداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *