بهترین گجت ها برای خانه تکانی شب عید!

t بهترین گجت ها برای خانه تکانی شب عید!

البته که نیازی نیست تمام مدت ایستاده بر روی پاهایتان جارو بکشید تا تمام آشغال های روی سطوح زمین را پاک کنید! شما به وسیله گجت iRobot Roomba 980 تنها کافیست خارج از خانه باشید و هنگامی که برمی گردید با یک فضای فوق العاده تمیز روبرو شوید.

هم چنان که خانه تکاندن از وحشتناک ترین کابوس های بسیاری از افراد است اما به هر حال امری ضروری در جهت پاکیزه کردن و دور کردن خاک ها، گرد و غبارها و تمام آلودگی های برجا مانده از فصل های گذشته می باشد. در واقع، خانه تکاندن آماده شدن برای فصل نو بهار می باشد.

اما فکر کرده اید اگر گجت های مفیدی در زمینه پاک سازی خانه تان داشته باشید تا چه اندازه ممکن است کابوس هایتان به رویا مبدل شود و کارهایتان سریع و تمیزتر پیش برود؟ پس اگر قصد دارید به سرمایه گذاری کردن روی چند گجت مفید خانه تکانیتان را بهتر پیش ببرید دیگر نیازی نیست تا هزینه های دیگری هدر بدهید.

iRobot Roomba 980

%da%af%d8%ac%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%aa%da%a9%d8%a7%d9%86%db%8c-2البته که نیازی نیست تمام مدت ایستاده بر روی پاهایتان جارو بکشید تا تمام آشغال های روی سطوح زمین را پاک کنید! شما بوسیله گجت iRobot Roomba 980 تنها کافیست خارج از خانه باشید و هنگامیکه برمی گردید با یک فضای فوق العاده تمیز روبرو شوید. این گجت تنها با یک بار شارژ ۱۲۰ دقیقه قابلیت اجرا دارد.

شما می توانید با برنامه مرتبط به ربات پاک کننده تان بر روی تلفن همراهتان آن را کنترل کنید. و رباتتان را برای پاک سازی هر مکان از خانه تان هدایت کنید. قیمت این گجت فوق العاده کاربردی ۸۹۹.۹۹ دلار می باشد.

Mocoro Robot Cleaning Ball

%da%af%d8%ac%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%aa%da%a9%d8%a7%d9%86%db%8c-3شاید شما به دنبال گجت پاک کننده ارزان تر اما با قدرت کم تر نسبت به Roomba 980 باشید! ما به شما می گوییم گجت مورد نظر شما Mocoro Robot Cleaning Ball می باشد.

این توپ گرد پشمالوی بسیار بانمک قرار است با هوشمندی بسیار بالاتر نسبت به گجت قبلی خانه تان را حین تمیز کردن از گرد و غبار هم بزداید. Mocoro ربات ژاپنی بسیار باهوشی است که حتی به هنگام برخورد کردن به چیزی مسیر خود را تغییر می دهد! پس چرا Mocoro حیوان خانگی جدیدتان نباشد؟! قیمت این گجت ۱۰.۴۵ می باشد.

Winbot 950

%da%af%d8%ac%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%aa%da%a9%d8%a7%d9%86%db%8c-4از پاک کردن شیشه های پنجره تان خسته شده اید؟ خب حق هم دارید! پاک کردن دستی پنجره ها طاقت فرساست و در نهایت نتیجه ایده آل هم ندارد. بنابراین، بگذارید پنجره هایتان را Winbot 950 تمیز کند! ربات فوق از شرکت  Ecovacs Robotics می باشد که در طول چند سال اخیر ربات های نسبتا خوبی ارائه داده است.

گجت پیش رو، به لطف کابل برق ۵ متری خود قادر است در ۴ مرحله پنجره هایتان را درخشان تر از هر وقت دیگری کند. قیمت این گجت ۵۴۹.۹۹ دلار می باشد.

CleanWave Sanitising Portable Wand

%da%af%d8%ac%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%aa%da%a9%d8%a7%d9%86%db%8c-5این دسته قابل حمل با استفاده از قدرت پاک سازی نور ماوراء بنفش قادر است تمام میکروب های سطوح شما را تمیز کند. و با توجه به سخنان سازندگان آن، دستگاه قادر است بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی و یا محرک مورنیاز دیگری ۹۹.۹ درصد از میکروب ها را از سطوح سخت پاک کند.

قیمت این گجت به نسبت کارآیی ساده و وزن سبک آن ارزان می باشد. قیمت گجت فوق تنها ۴۹.۹۵ دلار است.

Loogun

%da%af%d8%ac%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%aa%da%a9%d8%a7%d9%86%db%8c-6ظاهرا تمیز کردن توالت کار لذت بخشی نیست! اما گجت Loogun توانسته است با کارآیی خود انتخاب بد را از بدتر آسان تر کند. در واقع، عملکرد گجت به گونه ای است که شما دیگر مجبور نیستید تا توالت را با دست و یا حتی گرز قلم مودار لمس و تمیز کنید. گجت Loogun این کار را با یک ریز جریان آب انجام خواهد داد. بنابراین، دیگر نیازی نیست برای تمیز کردن توالتتان بینی تان را بگیرید و با احساس بد و مشمئزکننده آن را انجام دهید.

برای استفاده از این گجت به ۴ باتری قلمی سایز AA نیاز خواهید داشت که باید آن ها را هر ۹ ماه یک بار عوض کنید. قیمت این گجت ۴۹ دلار است.

برترین ها

t بهترین گجت ها برای خانه تکانی شب عید!
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چگونه گیاهان برای زمستان آماده می شوند؟/گیاهان در زمستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *