تصاویری جالب از کره خرهای گوگولی

کره خر
t تصاویری جالب از کره خرهای گوگولی

بسیاری وقتی می خواهند به کسی توهین کنند او را (کره خر) صدا می زنند. اما کره خرها آن قدر بد نیستند که فقط برای توهین به دیگران از آن ها استفاده کنند. خرها حیواناتی نجیب و اجتماعی هستند. آن ها مانند اسب ها هزاران سال در کنار انسان ها زندگی کرده اند و باعث رفاه و آسایش انسان ها در مسافرت و حمل بارها شده اند.

بچه های حیوانات ،این قدرت را دارند که هر قلبی را تسخیر کنند، حتی قلب هایی که از فولاد ساخته شده اند. اما در حالی که همه از دیدن یک روباه به اندازه کف دست ،بره آهو یا یک حیوان کوچک  بامزه لذت می‌برند. به ندرت وقت خود را برای دوست داشتن بچه الاغ صرف می‌کنند. این موجودات بی زبان  معمولاً سوژه جوک های مردم هستند .

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

خرها اصلا شبیه اسب نیستند. آنها از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی متفاوت هستند. الاغ ها در رفتارشان استوارتر هستند و کمتر از اسب ها شگفت زده می شوند. آنها حیواناتی بسیار اجتماعی هستند که به سادگی نمی توانند به تنهایی زندگی کنند . اگر بدون همراهی با الاغ های دیگر رها شوند، ممکن است دچار افسردگی شوند. به همین دلیل، خرها وابستگی عاطفی قدرتمندی با حیوانات دیگر دارند. ممکن است این جمله را شنیده باشید که “مثل الاغ سرسخت است”.

عکس کره خرهای زیبا برای پروفایل

 

کوچک ترین و بزرگ ترین خر

کوچکترین نژاد خر، خرهای مینیاتوری است. این نژاد  از سم تا شانه فقط 92 سانتی متر رشد می کنند و وزن آنها کمتر 180 کیلوگرم است . ماموت که بزرگترین نژاد خر است، از سم تا شانه 143 سانتی متر رشد می کند و وزنش حدود 430 کیلوگرم است .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
گیاهان باورنکردنی که از دل فیلم هایی تخیلی بیرون آمده اند

خرهای مینیاتوری

بر خلاف بسیاری از نژادهای مینیاتوری حیوانات  دیگر، الاغ مینیاتوری نسخه پرورش یافته یک خر بزرگتر نیست. اندازه کوچک آنها طبیعی است.

خرهای وحشی در صحراهای شمال آفریقا از مراکش تا سومالی، در شبه جزیره عربستان و در خاورمیانه یافت می شوند. یک گونه، الاغ وحشی تبتی نیز ، در چین، بخش‌های شمالی پاکستان، هند، نپال و بوتان و در بخش‌های شمالی پاکستان زندگی می کنند .از سوی دیگر، خرهای اهلی در سراسر جهان یافت می شوند، اما به طور کلی خرها  مناطق خشک و گرم را ترجیح می دهند.

عکس کره خرهای زیبا خنده دار

الاغ ها چی می خورند ؟

الاغ ها چرندگانی هستند که معمولاً دوست دارند علف بخورند، اگرچه آنها بوته ها و گیاهان بیابانی را نیز می خورند. الاغ‌ها به‌جای آن که علف ها را دندانشان بکنند ، گیاه را با لب‌های خود می‌گیرندو آن  را به داخل دهان خود می‌کشند، سپس با دندان‌های صاف خود آن را تکه می کنند  و می جوند

الاغ ها گیاه خواران حریصی هستند. بر اساس پایگاه داده جهانی گونه های مهاجم، یک الاغ می تواند سالانه 2722 کیلوگرم غذا مصرف کند. این مقدار انبوه در مورد خرهای وحشی نگران کننده است که می توانند به حیات وحش و

الاغ ها چگونه  تولید مثل می کنند ؟

الاغ ها علاوه بر الاغ های دیگر با اسب و گورخر نیز جفت می شوند  و کره خر های ترکیبی تولید می کنند .  خرنر اگر با اسب ماده جفت شود، حیوانی به نام قاطر تولید می‌کند. اما قاطرها که حیوانات ترکیبی هستند، همیشه عقیم هستند و نمی توانند فرزندان خود را تولید کنند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دانلود بازی راز بیست و هفتم

دوره بارداری خرهای ماده حدود 12 ماه است و بچه خرها ، کره نامیده می شوند. کره کره ها در هنگام تولد بین 8.6 تا 13.6 کیلوگرم  وزن دارند و فقط 30 دقیقه پس از تولد می توانند بایستند و شیر بخورند. در 5 ماهگی کره ها از شیر گرفته می شوند و در 2 سالگی به اندازه کافی برای جفت گیری به سن بلوغ  می رسند. ماده ها معمولاً هر سال کره خرهای  جدیدی به دنیا می آورند.

کره خر خوشگل

زیستگاه بومی

خرهای مینیاتوری بومی جزایر مدیترانه سیسیل و ساردینیا هستند و اولین بار در سال 1929 توسط رابرت گرین به ایالات متحده وارد شد. جمعیت فعلی خرها در ایالات متحده بین 10000 تا 20000 تخمین زده می شود. امروزه واردات خرهای مینیاتوری دشوار است زیرا گزارش شده است که در منطقه بومی خود در حال انقراض هستند. خرهای مینیاتوری به عنوان حیوانات همراه و برای نمایش بسیار محبوب هستند

هرچند که امروزه با ظهور انواع وسایل نقلیه استفاده از این حیوانات کم تر شده است، اما هنوز هم روستاها و مناطقی هستند که بدون وجود این حیوان زندگی در آن جا ممکن نیست. اما همه این حیوانات را برای باربری نگه داری نمی کنند. در بعضی کشورها به نوعی کره الاغ ها به عنوان حیوان خانگی نگه داری می شوند.حتی بسیاری دوست دارند که عکس الاغ را به عنوان بکگراند گوشی و کامپیوتر خود قرار دهند .  این حیوانات آن قدر بامزه و دوست داشتنی هستند؛ که بچه ها به راحتی با آن ها ارتباط برقرار می کنند. خودتان نمونه هایی از این  کره الاغ های خوشگل و ناز را ببینید تا متوجه این موضوع بشوید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دانلود بازی طراحی لباس ایرانی

کره خر ناز

اگر تا حالا فکر می‌کردید که فقط یک نوع از این حیوانات بامزه وجود دارد. با دیدن اینکه بیش از 100  نوع از نژاد خر وجود دارد، شگفت‌زده می‌شوید. این عکس ها ،عکس کره خرهای زیبا خنده دار وکیوت است . شما می توانید این عکس کره خرهای زیبا را برای پروفایل گوشی خود نیز استفاده کنید .

تصاویری از کره الاغ های گوگولی

کره خر کیوت

کره خر سفید ناز

حیوانات بامزه

عکس خر و کره خر خوشگل

حیوانات بامزه

حیوانات بامزه

کره خر

کره خر

پیشنهاد می کنم تصاویر مطلب تصویر زمینه برای کامپیوتر را هم ببینید.

t تصاویری جالب از کره خرهای گوگولی
4.5/5 - (10 امتیاز)

‫1 نظر ارسال شده در “تصاویری جالب از کره خرهای گوگولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *