تل مو!

t تل مو!

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم 

%d8%aa%d9%84-%d9%85%d9%88-4شیوه ساخت

ابتدا روبان را در دو اندازه 21 و نیم و 17 سانتی متر برش بزنید. تور را هم به اندازه 21 و نیم سانت برش بزنید. سپس تور و نوار بزرگ تر را روی هم قرار دهید و به وسیله سوزن و نخ لبه هر دو را رو به داخل بدوزید.

%d8%aa%d9%84-%d9%85%d9%88-3سپس قسمت وسط دوخت را کوک بزرگ بزنید و نخ کوک را بکشید تا وسط پاپیون جمع شود. روبان کوتاه تر را هم به همان شکل پاپیون کنید و روی ردیف اول بدوزید.

%d8%aa%d9%84-%d9%85%d9%88-2یک مستطیل 17 سانتی و یک قطعه از تور را برش بزنید و روی هم لبه ها را بدوزید و آن را طوری وارونه کنید تا لبه دوخت درون کار قرار گیرد. سپس آن را روی دوخت وسط پاپیون قرار دهید و بدوزید سپس پاپیون آماده را روی تل مو بچسبانید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

%d8%aa%d9%84-%d9%85%d9%88-1

%d8%aa%d9%84-%d9%85%d9%88-5

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

t تل مو!
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
گردنبند خلاقانه

تل مو

t تل مو

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

برای این وسیله تزیینی مو بهتر است از پارچه حوله ای استفاده کنید. می توانید برای استفاده بهتر از لباس های قدیمی حوله ای و بدون استفاده بجه گانه هم استفاده کنید. این نوع پارچه ها هم کشسانی بهتری دارند هم لبه های آن ها در بین کار ریش ریش نمی شود . برای شروع ابتدا پارچه را به نوارهای باریکی به بلندی دور سر از پیشانی تا پشت مو ها برش بزنید و نوک هر برش را جداگانه به هم بدوزید یا بچسبانید . 4 لایه از این نوارها برای این مدل لازم است.

برای شروع بافت ابتدا نوارها را دو تا دوتا در کنار هم قرار دهید و دو لبه هر دو لایه را ضربدری از روی هم رد کنید به تصاویر زیر دقت کنید.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

رد کردن لایه ها را از زیر هم 2 مرتبه انجام دهید و در پایان انتهای برش ها را بکشید تا بافت مانند زنجیره به هم متصل شود. البته بافت سلیقه ای است می توانید بافت های ضرب دری را بیش تر هم انجام دهید .در پایان کار دو لبه را با یک تکه دیگر از پارچه حوله ای به هم متصل کنید و از زیبایی تل مویتان لذت ببرید.

تل مو (4)

تل مو (1)

تل مو (6)

تل مو (5)

تل مو (3)

تل مو (2)

t تل مو
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
هنر رفوگری فرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *