,

ايده اي خلاقانه براي كلاس رياضي احتمالا همان چيزي است كه همه معلم هاي درس رياضي در مدرسه به آن نياز دارند. رياضي يكي از درس هاي خشك است و نشستن در کلاس ریاضی کار بسیار سخت و ملال آوری برای بسیاری از دانش آموزان است و همین سنگینی مطالب ریاضی باعث کندی در فراگیری و حتی دل زدگی دانش آموزان از این درس مهم می شود.

اما يك معلم با اجراي ايده اي خلاقانه این مشکل را حل کرده است. کلاسی که او راه اندازی کرده دانش آموزان را بیشتر به حضور در کلاس درس مشتاق کرده است. این معلم در زیر هر میز دانش آموز دوچرخه ورزشی قرار داده است تا دانش آموزان در حین توجه به درس به ورزش نیز مشغول باشند.

این حرکت مداوم باعث نشاط، شادی و سلامتی دانش آموزان شده است و دیگر هیچ کدامشان اگر هم بخواهند نمی توانند در حین آموزش ریاضی چرت بزنند و به این ترتیب راندمان آموزش در کلاس افزایش پیدا کرده است.

دوچرخه ثابت، ايده اي خلاقانه براي كلاس رياضي

ايده اي خلاقانه براي كلاس رياضي در مدرسه خودتان

حالا با خواندن اين مطلب احتمالا شما هم دلتان خواسته سر اين كلاس بنشينيد يا يكي از اين دوچرخه هاي جذاب زير نيمكت كلاس تان داشته باشيد. البته براي حل مشكل يكنواخت بودن كلاس هاي رياضي هميشه هم قرار نيست معلم ها دست به كار شوند. خود شما نوجوان ها هم مي توانيد فكر كنيد و ببينيد چطور مي توانيد با اجراي ايده اي خلاقانه براي كلاس رياضي روحيه خودتان را عوض كنيد و راندمان بهتري داشته باشيد.

البته هميشه هم قرار نيست سراغ ايده هاي عجيب و متفاوت برويد و يا نياز نيست حتما وسيله اي اختراع كنيد. شايد يك پياده روي كوتاه چند دقيقه اي در محيط كلاس پس از هر نيم ساعت درس، ايده خوبي براي جذاب كردن كلاس رياضي باشد. به نظرتان جذاب نيست؟

دوچرخه ثابت، ايده اي خلاقانه براي كلاس رياضي

kids-cycling-school-desks-focus-concentration-1

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید