دانلود بازی حدس رنگ ها

t دانلود بازی حدس رنگ ها

حدس رنگ ها (1)در این بازی که نسخه توسعه یافته ای از بازی جذاب و سرگرم کننده فکر بکر (Mastermind) می باشد، بازیکن باید ترتیبی از چینش رنگ ها که توسط نرم افزار بازی انتخاب شده ولی از دید او مخفی می باشد را در تعداد محدودی گام حدس بزند. به بیانی دیگر، شما در هر گام ترتیبی از جایگذاری رنگ ها را حدس می زنید، بعد از هر حدس اگر رنگ های انتخابی شما درست باشند ولی در مکان نامناسبی قرار گرفته باشند، تعداد این رنگ ها با علامت های سفید به شما نشان داده خواهد شد و در صورتی که رنگ های انتخابی شما درست و در مکان صحیح قرار گرفته باشند، تعداد این رنگ ها با علامت های سبز به شما نشان داده خواهد شد. به این ترتیب شما باید با استفاده از راهنمایی های نرم افزار بازی، در تعداد محدودی گام، ترتیبی از رنگ ها که توسط برنامه بازی انتخاب شده است را حدس بزنید.

ویژگی های محیط بازی

– برای قرار دادن یک دایره رنگی در صفحه بازی، کافیست آن دایره را از ستون رنگ ها واقع در سمت چپ صفحه بازی، کشیده و در مکان مورد نظر خود رها نمایید.

– برای حذف یک دایره رنگی از صفحه بازی، کافیست آن دایره را از صفحه بازی بیرون کشیده و در فضای خالی رها نمایید.

حدس رنگ ها (2)– بعد از تکمیل هر گام، بر روی دایره های کوچکی که در سمت راست صفحه بازی و در کنار آن گام قرار دارند کلیک کنید تا از چگونگی درستی حدس خود مطلع شوید.

– این بازی به لحاظ سختی در چهار سطح طراحی شده است و شما می توانید بسته به نوع مهارت خود، هر کدام از این سطوح را از منوی بازی انتخاب نمایید.

– در هر وضعیتی از بازی، شما می توانید شرایط کنونی محیط بازی را بر روی کارت حافظه خود ذخیره نمایید تا در زمان های دیگر با بار گذاری مجدد آن، ادامه بازی را انجام دهید.

– هنگام خروج از نرم افزار، آخرین وضعیت بازی به صورت خودکار ذخیره و در هنگام ورود مجدد به بازی، به صورت خودکار بارگذاری خواهد شد.

– در هر مرحله ای از بازی، در صورتی که نتوانید پاسخ درست را حدس بزنید، با انتخاب گزینه solve از منوی بازی، پاسخ صحیح به شما نشان داده خواهد شد.

برای دانلود بازی اینجا را کلیک کنید.

 

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
جنگل ابر

حدس رنگ ها (3)

حدس رنگ ها (4)

حدس رنگ ها (5)

 

t دانلود بازی حدس رنگ ها
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *