دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز

t دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز
t دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز

کتاب صوتی بابا لنگ دراز مانند کتاب رمانش شنیدنی است. شما به راحتی می توانید در ماشین و یا زمان پیاده روی به این داستان جذاب گوش دهید.

در داستان جذاب بابا لنگ دراز اثر جاودان جین وبستر، قهرمان داستان کودکی باهوش ، مهربان و دوست داشتنی به نام جودی ابوت است که به کمک فرد خیری که از او فقط سایه ای با پاهای دراز در ذهن دارد از نوانخانه پر درد و غم رها می شود و حتی به دانشکده راه می یابد.

او در دانشکده دوستان خوبی مثل سالی و جولیا پیدا میکند و در آخر به هویت بابای محبوبش-بابا لنگ دراز- پی می برد… جین وبستر ”بابا لنگ‌دراز“ را در سال ۱۹۱۲ نوشت، داستانی که هم به مرز پرفروش‌ترین کتاب‌ها رسید و هم براساس آن فیلمی ساخته شد که این فیلم مورد استقبال بسیار قرار گرفت.

چند سال پیش نیز یک شرکت ساخت کارتون، کارتون بابا لنگ‌دراز را ساخت که در اکثر کشورهای دنیا پخش شد و کودکان و نوجوانان با شور فراوان به تماشای این کارتون جذاب می‌نشستند.

دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز

 نویسنده کتاب بابا لنگ دراز

خانم آلیس جین چندلر وبستر معروف به جین وبستر در بیست و چهارم ماه ژوئیه سال ۱۸۷۶ در نیویورک و در خانواده ای ادب دوست و اهل مطالعه به دنیا آمد. او دوران مدرسه را با شور و اشتیاق ویژه ای در مدرسه «والسا» گذراند. جین در همان سالها داستان های زیادی نوشت که تحت عنوان « آثار جین» در انتشاراتی پدرش به چاپ رساند.

پدر جین یکی از ناشران معتبر آن روزگار نیویورک بود و دایی اش « مارک تواین» نویسنده معروف آثار ارزشمندی چون « هاکلبری فین»، «شاهزاده و گدا» و « تام سایر» بود. از این رو، جین کمک های بسیاری از پدر و دایی اش برای رشد و پرورش فکر و ذهن و تخیلا تش گرفت. « جین» از دوران نوجوانی تحت تاثیر داستان ها و نوشته های مارک تو این، قرار داشت و علا قه و استعداد بسیار زیادی برای نوشتن در خود احساس می کرد.

 کتاب صوتی بابا لنگ دراز را می توانید در 3 بخش دانلود کنید.

 زمان کل: ۴ ساعت و ۶ دقیقه

فرمت: mp3

دانلود بخش اول

حجم بخش اول: 12.4 MB

دانلود بخش دوم

حجم بخش دوم: 11.8 MB

دانلود بخش سوم

حجم بخش سوم: 13.6 MB

معرفی رمان های بابا لنگ دراز و دشمن عزیز

t دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
علت دعوای نوجوانان با والدین چیست؟

‫1 نظر ارسال شده در “دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *