دستاوردهای روزانه یک نوجوان خیلی ردیف (۷۹)

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

یاسمن رضاییان:

همچنان کتاب خوانی

کتابخوانی.سایت نوجوان ها (1)راستش را بخواهید هنوز توی حال و هوای هفته پیش هستم. هفته کتابخوانی را می گویم؛ اینکه به کتابخانه رفتم و برای بچه های کوچک کتاب خواندم. حتما آن موقع هم متوجه شدید که گفتم به نظرم تجربه عجیبی بود. اصلا مرا به دنیایی دیگر برد. راستش از آن روز تا حالا با خودم می گویم چقدر خوب است آدم در مورد کتاب با دیگران حرف بزند. چقدر خوب است از کتاب هایی که خوانده بگوید و دیگران هم او را در لذت کتاب هایی که خوانده اند شریک کنند…

خلاصه که تصمیم گرفتم حداقل ماهی یک بار توی صفحه اینستاگرامم یک کتاب معرفی کنم و در موردش حرف بزنم. البته طبیعی است که باید آن کتاب را خوانده باشم. اینجوری خودم هم یک برنامه خوب دارم که دیگر ماهی یک کتاب را بخوانم. الان هم دارم می روم معرفی اولین کتاب را توی صفحه ام بگذارم.

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دانلود آهنگ زیبای "حکم دنیا" از مصطفی فتاحی

دستاوردهای روزانه یک نوجوان خیلی ردیف (۷۸)

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

یاسمن رضاییان:

کنفرانس با نون اضافه

کتابخانه.سایت نوجوان ها (1)کنفرانس امروز درس تاریخ عالی بود. خانم خیلی راضی بود چون من یک کار اضافه بر درس انجام داده بودم. دو تا کتاب از کتابخانه گرفته بودم و اطلاعات آن را به درس اضافه کرده بودم و اینطوری کنفرانسی فراتر از کتاب ارائه دادم. حالا کاری ندارم که یکی از همکلاسی های محترم بعد از زنگ آمد و گفت: «عجب خودشیرینی هستی!» آخر من این کار را اصلا برای خودشیرینی انجام نداده بودم فقط دوست داشتم کنفرانسم کامل تر باشد.
فکر می کنم همین برای دستاورد امروز کافی باشد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
روزنوشته‌های کلانتر پفک (۱۲)

دستاوردهای روزانه یک نوجوان خیلی ردیف (۷۷)

احتصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

یاسمن رضاییان:

نشریه دانش آموزی

نشریه دانش آموزی.سایت نوجوان ها (1)راستش چند وقتی بود که موضوع راه انداختن یک نشریه دانش آموزی بدجوری فکرم را مشغول کرده بود. وقتی ایده ام را با معاون آموزشی مان مطرح کردم ایشان فرمودند: «تو نمی تونی یه دقیقه سرجات بشینی؟» البته اصلا منظورشان این نبوده با این ایده موافق نیستند برعکس، منظورشان این بود که خیلی هم موافق هستند. اما گفتند: «فکر نکن خیلی راحته باید مطلب بنویسین، خبر منتشر کنین، باید دنبال عکس و تصویر بگردین، باید کلی اطلاعات جورواجور داشته باشین. کیا این کارا رو می کنن؟» گفتم: «من یه فکرهایی توی سرم دارم. البته اگر شما اجازه بدین» معاونمان گفت: «باشه، حالا تو مطالب و عکساتو جمع کن ببینیم چی میشه».
راستش اصلا فکرش را نمی کردم که اینقدر راحت بتوانم تاییدیه را بگیرم. حالا آمده ام و دارم برنامه اش را می نویسم و اسامی بچه هایی را که می شود رویشان حساب کرد یادداشت می کنم. اگر بدانید چه ایده های جذابی دارم برای این نشریه!

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
حال خوش خواندن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *