رمان دفاع مقدسی «ملاقات در شب آفتابی» اثر علی موذنیبه به چاپ دوازدهم رسید

t رمان دفاع مقدسی «ملاقات در شب آفتابی» اثر علی موذنیبه به چاپ دوازدهم رسید

ملاقات در شب آفتابی

به گزارش الف کتاب به نقل از ستاد خبری پنجمین پویش مطالعاتی «روشنا»، چاپ دوازدهم رمان «ملاقات در شب آفتابی» به قلم علی موذنی در تیراژ ۹ هزار و ۹۰۰ نسخه با طرح جلد جدید راهی بازار کتاب شده است.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

«ملاقات در شب آفتابی» رمانی است که در آن علی موذنی با زبان ادبیات از ایثارگران دفاع مقدس و با امضای کریم صفایی نوشته است. در این رمان نویسنده بخشی از خاطرات چند ایثارگر دفاع مقدس را مرور می‌کند. پرداخت خوب داستان که فرایند تهیه خاطرات تا یافتن چند نفر از ایثارگران و رساندن آن‌ها به یکدیگر را در بردارد، فراز و فرودهای متعددی دارد که در قالب پیاده کردن نوار خاطرات جانبازان پیگیری می‌شود. این کتاب را انتشارات قدیانی راهی بازار کتاب کرده است.

این رمان برای نخستین‌‌بار در سال ۷۴ منتشر شده و در طول این سال‌ها ۹ مرتبه تجدید چاپ شده که در مجموع بیش از ۲۹ هزار نسخه از آن به فروش رسیده است و در پویش مطالعاتی «روشنا» نیز ۲۱هزار نسخه دیگر از این رمان توزیع شده بود که در چاپ دوازدهم آن قریب به ۱۰هزار نسخه دیگر از این رمان با طرح جلد متفاوت راهی بازار کتاب شده است.

پنجمین پویش مطالعاتی روشنا با محوریت سه کتاب آغاز شده است و افزون بر «ملاقات در شب آفتابی» دو کتاب دیگر را هم معرفی کرد.

«شهر ضرب‌المثل‌ها» نوشته حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری برای مخاطبان کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است. بنا بر مقدمه این کتاب، «ضرب‌المثل‌های شیرین ایرانی»، مالامال از درس‌های زندگی ساز و پندهای حکمت آموز است. همه کسانی که دستی در تعلیم و تربیت دارند، باید قدر این ثروت را بدانند و از لطافت لفظی و معنوی آن، برای تلطیف دل‌ها و تربیت جان‌ها بهره گیرند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اکتشافات باستانی جالب تیم مشترک ایران و آمریکا در تپه حسنلو

«گام‌های سلوک» به قلم حسن قدوسی‌زاده نیز دیگر کتابی است که در این پویش به مخاطبان معرفی شده است. در مقدمه این کتاب آمده است: «گام‌های سلوک، دستورالعمل‌هایی در زمینه سیر و سلوک و خودسازی است.»

t رمان دفاع مقدسی «ملاقات در شب آفتابی» اثر علی موذنیبه به چاپ دوازدهم رسید
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *