روزنوشته‌های کلانتر پفک (۲۴)

t روزنوشته‌های کلانتر پفک (۲۴)

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

یاسمن رضاییان:

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

پفک و سرلوحه زندگی

پفک و سرلوحه زندگی.سایت نوجوان ها (1)یکی از درس های بزرگی که زندگی به من داده این است که «کار امروز را به فردا نینداز.» می دانم شما هم این جمله معروف را دارید اما نمی دانم ما از شما گرفته ایم یا شما از ما. حالا اینش خیلی مهم نیست، مهم این است که باید این جمله را سرلوحه زندگی خودمان قرار بدهیم. البته من هم مثل شما هستم و گهگدار کاری را که می خواهم انجام بدهم به تعویق می اندازم اما عزیزان من، این کار اشتباه است. 

امروز از خودم پرسیدم: «کلانتر، چند وقت است که تصمیم گرفته ای یادگیری زبان «پوشی» را شروع کنی؟» و با شرمندگی به خودم گفتم: «نزدیک به سه ماه می شود.» بعد سری به نشانه حیرت و تأسف برای خودم تکان دادم و گفتم: «از تو بعید است پفک. تو همچین گربه ای نبودی.» خلاصه که بعد از کمی اعتراض کردن به خودم تصمیم گرفتم جدی جدی یادگیری زبان پوشی را از امروز شروع کنم. می پرسید زبان پوشی دیگر چیست؟ زبان گربه های مصر باستان است. بله، البته که کاربرد دارد. حالا سر فرصت برایتان از کاربردهایش می گویم. راستی، شما دوست دارید چه زبانی را یاد بگیرید؟

نتیجه می گیریم: کلانتر پفک می گوید کار امروز را نباید به فردا انداخت و هرچیزی را باید سر وقتش انجام داد. پیشنهاد می شود مثل کلانتر پفک ببینید چه کاری دارید که چند وقت است تصمیم به انجامش گرفته اید، بعد بروید آن را شروع کنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دستاوردهای روزانه یک نوجوان خیلی ردیف (141)

 

t روزنوشته‌های کلانتر پفک (۲۴)
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *