روزنوشته‌های کلانتر پفک (۲۵)

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوانها

یاسمن رضاییان

پفکی با انرژی مثبت

پفکی با انرژی مثبت.سایت نوجوان ها (1)چند وقت پیش پیغامی از یکی از دوستان عزیزم در همین سایت به من رسید که از ایده روزنوشته هایم تشکر کرده بود و گفته بود اگر امکان دارد هر قسمت را طولانی تر بنویسم. دوست عزیزم، ممنونم از توجه ات. خوشحالم که تجربه هایی که با شما قسمت می کنم برایت خوب و مفید بوده. راستش برای کسی که دارد تجربه هایش را در اختیار دیگران می گذارد هیچ چیز مهم تر از این نیست که ببیند این به اشتراک گذاری، مورد توجه قرار می گیرد. و اینکه گفته بودی طولانی تر بنویسم. چشم، من همه تلاشم را می کنم که تجربه هایم را بیشتر بسط بدهم و مفصل تر بنویسم. راستش این انرژی مثبتی که تو برای من فرستادی مثل همان انرژی های مثبت پشتک است. همان قدر خوب و دلنشین. من کلا در زندگی به انرژی مثبت اعتقاد زیادی دارم.
حالا که صحبت از انرژی مثبت شد می خواهم یک خاطره را برایتان تعریف کنم. چند وقت پیش در یک ورکشاپ روانشناسی شرکت کرده بودم. منظورم این است ورکشاپی در سالنی برگزار می شد و من هم پشت در نشسته بودم و تمام مدت به صحبت ها گوش می دادم. (به امید روزی که گربه ها هم مثل انسان ها حق داشته باشند وارد ورکشاپ ها بشوند و روی صندلی ها بنشینند.) کسی که داشت سخنرانی می کرد می گفت «امروز روز سومی است که ما کنار هم هستیم. (اینجا فهمیدم که ای دل غافل! دو روز قبل هم این برنامه برگزار می شده و من خبر نداشتم.) حالا ما یک جمع دوستانه هستیم و می توانیم انرژی های همدیگر را دریافت کنیم. و من می گویم حضور شما فضای اینجا را پر از انرژی مثبت کرده است.» من هم از پشت در سری به نشانه رضایت تکان دادم و با خودم گفتم «البته این انرژی خوب، انژری دوستان پشت در هم هست.» همیشه بارها به من گفته اند «کلانتر، شما پر از انرژی مثبت هستید.» خب اینها به خاطر چیست؟ به خاطر اینکه همیشه مثبت فکر می کنم و سعی می کنم احساس خوبی را که نسبت به دیگران و یا کاری که انجام داده اند دارم بیان کنم. این کار باعث می شود هم خودم گربه ای با انرژی مثبت باشم و هم فضای اطرافم را پر از انرژی مثبت کنم طوری که پشتک به من گفت «کلانتر جان، آدم وقتی با شما حرف می زند احساس می کند در فضایی پر از عطر ماهی قرار گرفته است، اینقدر که آرامش دارد.» دوست عزیزی که برای من پیغام گذاشتی، حضور تو و دوستان دیگرم برای من مثل عطر ماهی دلنشین و آرامش بخش است. ممنونم از انرژی مثبتت.
توضیح تصویر: آینده ای که دوست داریم شاهدش باشیم؛ گربه ها در ورکشاپ ها.
نتیجه می گیریم: کلانتر پفک به انرژی مثبت معتقد است و می گوید افراد با بیان احساساتشان نسبت به کارهای خوب دیگران می توانند فضا را پر از انرژی مثبت کنند. پیشنهاد می شود مثل کلانتر پفک وجودتان را سرشار از انرژی مثبت کنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
جشنواره سی‌ام موسیقی فجر برگزیدگانش را شناخت

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *