شخصیت شناسی و انتخاب میوه

t شخصیت شناسی و انتخاب میوه

شخصیت شناسی و انتخاب میوه (1)

فرض کنید ظرفی پر از میوه های مختلف جلوی شماست. میوه مورد علاقه تان را بردارید، ولی دقت کنید! ممکن است با انتخاب این میوه اسرار و رموز شخصیت شما به سرعت فاش شود. در حقیقت این تست روانشناسی به سادگی نشان می دهد که شخصیت افراد مختلف نسبت به انتخاب میوه مورد علاقه شان چگونه است. میوه های این ظرف شامل سیب، پرتقال، هلو، گلابی، گیلاس، موز، نارگیل، انگورسیاه و آناناس می باشد.

1- سیب: شما فردی افراطی هستید که از روی انگیزه ی آنی و بدون فکر قبلی، کاری را انجام می دهید. رک گو هستید. از مسافرت لذت می برید. می توانید خیلی خوب رهبری یک گروه را به عهده بگیرید و کارها را پیش ببرید. اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید که این انگیزه شما از نظر اطرافیان بی همتا است.

2 -پرتقال: فردی صبور و پر طاقت هستید که اراده تان بسیار قوی است. دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام هید. خجالتی هستید و نزد اطرافیانتان قابل اعتمادید. شریک زندگی خود را با دقت و تمام احساس قلبی تان انتخاب می نمایید و از هرگونه مشاجره  وناسازگاری اجتناب می کنید.

3- هلو: رفتار دوستانه ای دارید. رک گو و پرحرف هستید که به جذابیت شما می افزاید. رفتار ناشایست دیگران را خیلی سریع می بخشید و فراموش می کنید. برای رفاقت ارزش زیادی قایل هستید. رگه هایی از استقلال طلبی و بلندپروازی در شخصیت شما دیده می شود که باعث شده شخصی زرنگ و فعال جلوه کنید. کمال طلب، احساساتی، صادق و باوفا هستید. به هر حال دوست دارید همه امیال خود را در مقابل دیگران نشان دهید.

4- گلابی: اگر تمام توجه تان را به کاری معطوف کنید، می توانید آن را با موفقیت انجام دهید. گاهی در انجام کارهایتان بی ثبات و متغیر هستید و مایل هستید که از نتایج سعی و تلاش خود، خیلی سریع مطلع شوید. از شرکت در بحث های خوب و مفید لذت می برید. بی طاقت هستید و زود هیجان زده می شوید. با توجه به اینکه به سرعت دوستی های خود را به هم می زنید، نگه داری رفقا برای شما چندان ساده به نظر نمی رسد.

5- گیلاس: زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و اغلب با فراز و نشیب هایی مواجه می شوید. به جای داشتن درآمدی جزئی به شیوه ای برای دریافت مقدار زیادی پول فکر می کنید. ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیت های خلاقانه هستید. یک شریک زندگی صادق و باوفا محسوب می شوید ولی ابراز احساسات برایتان کار ساده ای نیست. خانه شما در حکم پناهگاهتان است و از هیچ چیزی به اندازه این کار که در کنار فامیل های نزدیک و افراد مورد علاقه تان باشید لذت نمی برید.

6- موز: فردی با محبت، ملایم، خونگرم ودلسوز هستید. اغلب اوقات از کمبود اعتماد به نفس رنج می برید وکمی احساس ترس در شما دیده می شود. برخی مواقع مردم از اخلاق خوب شما سوء استفاده می کنند. شریک زندگی خوود را تحت هر شرایطی که از نظر روحی و جسمی داشته باشید، می پرستید. ارتباطات شما با دیگران در وضعیت متعادلی قرار دارد.

7- نارگیل: متفکر و اندیشمند هستید. اگرچه از روابط اجتماعی تان لذت می برید ولی در انتخاب شریک زندگی بسیار سخت گیر هستید. در کارهایتان سرسختی و سماجت دارید ولی لزوما بی پروا نیستید. زیرکی، تیزهوشی و گوش به زنگ بودن از دیگر خصوصیات شخصیتی شماست. باید مطمئن شوید که در هر زمینه ای، به ویژه از لحاظ شغلی در راس امور قرار دارید. شریک زندگی شما باید فرد باهوشی باشد. احساسات در زندگی، برای شما مهم است ولی به طور حتم برایتان همه چیز نیست.

8- انگور سیاه: به طور کلی فرد با ادبی هستید. به سرعت عصبانی می شوید ولی خیلی سریع به حال اولیه باز می گردید. از زیبایی در هر نوع آن، لذت می برید. فرد محبوبی هستید. شما سرشت خونگرم و سخاوتمندی دارید. میل زیادی برای زندگی در شما موج می زند. از انجام هر کاری که می کنید، لذت می برید. شریک زندگی تان باید در هیجانات شما سهیم شده و از پیشنهادات شما لذت ببرد.

9- آناناس: به سرعت تصمیم می گیرید و در انجام کارهایتان سریع وچابک هستید. تغییرات شغلی، شما را نمی ترساند و این موضوع یکی از برتری های شخصیت شماست. توانایی استثنایی در سازماندهی کارهایتان دارید و از حجم زیاد وظایف اطرافتان می هراسید. سعی دارید در روابط خود با دیگران متکی به نفس، صادق و درستکار باشید. دوستان خود را خیلی سریع انتخاب نمی کنید ولی اگر شخصی را برگزینید تا آخر عمر با شما خواهد بود. به ندرت احساساتی می شوید. شریک زندگی تان اغلب تحت تاثیر یکرنگی شما قرار می گیرد و نباید اجازه دهید که به دلیل عدم توانایی شما در ابراز محبت از شما ناامید شود.

روانشناسی شخصیت، راحیل گلفام

t شخصیت شناسی و انتخاب میوه
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
تولید انرژی پاک از بادبان های رنگارنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *