علیرضا شفیعی

t علیرضا شفیعی
t علیرضا شفیعی

دغدغه‌ی این روزهای همه‌ی نوجوانان داوطلب کنکور و خانواده‌هایشان یافتن یک موسسه‌ی معتبر آموزشی است…

موسسه‌ای که بتوانند آینده‌ی فرزندشان را به آن بسپارند

اما چگونه با چنین مرکز معتبری آشنا شوند و چگونه به آن‌ها اعتماد کنند؟

یک بنیاد آموزشی معتبر چه ویژگی‌‌هایی دارد؟

فنّ انتخاب رشته و بررسی دقیق تمام پارامترهای موثر آن نیازمند چه تجربه‌ای است؟

مدیریت یک بنیاد علمی آموزشی معتبر باید دارای چه رزومه‌ای باشد و بر چه فنونی مهارت داشته باشد؟

اهمیت تحصیلات، تجربه و آگاهی فردی که اصلِ انتخاب رشته را عهده‌دار می شود در چیست؟

 

ما در این مقاله تمام باید‌ها و نباید‌ها را در باب موضوع انتخاب‌رشته و کنکور با فرد و تیمی مطمئن برای شما به قلم می‌آوریم و یک بنیاد علمی آموزشی شایسته را با مدیریتی لایق و کارآمد به شما شایستگان معرفی می‌کنیم.

علیرضا شفیعی، شخصی که کارنامه کاری ارزشمندی دارد. غنی از علم، تجربه و آگاهی.وی علاوه بر مشاوره‌ی تحصیلی، متخصص انتخاب رشته و عضو نظام روانشناسی ایران است.علیرضا شفیعی بنیانگذار و مدیرعامل بنیاد علمی و آموزشی شفیعی است.

تیم حرفه‌ای ایشان در این بنیاد با نظارت دقیق شخص شفیعی، بر خلاف تمام مشاوران تحصیلی زرد که این روزها در فضای مجازی می‌تازند! با علم و آگاهی پیش می‌رود و انتخاب رشته هایش در تمام این سال‌ها همچون طنابی ناجیِ دانش‌آموزانش از سقوط در دره‌ی پشت کنکور ماندن بوده است‌.

انتخاب رشته دقیقا مهم‌ترین مرحله‌ی تمام دوران تحصیل است اما متاسفانه جامعه‌ی آماری، غافل شدن و کم‌ اهمیت شمردن این مرحله را توسط داوطلبان و خانواده‌هایشان به ما نشان می‌دهد.شاید این غفلت ناشی از آشنا نبودن با متخصص این کار است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چگونه می توانید در رشته های فنی و کار دانش ادامه تحصیل دهید؟

اما…

علیرضا شفیعی هر حرفی را با سند به کرسی می‌نشاند و هر کارنامه‌ای که مدعی است انتخاب رشته‌اش را انجام داده از سایت رسمی سازمان سنجش قابل استعلام است.رمز انتخاب رشته‌ی اصولی علیرضاشفیعی را هیچ‌کس نمی‌داند و هرساله با مهارت خود همه‌را شگفت‌زده می‌کند.

حرف زدن مساوی است با عمل!

علیرضا شفیعی هر ساله در سایت و صفحات مجازی خود آموزش‌هایی رایگان و نمونه سوالاتی نجات‌دهنده در بازه‌هایی همچون امتحانات نهایی خرداد به دانش‌آموزان به رایگان ارائه می‌دهد.

وی عضو مجمع خیرین مدرسه ساز است هست و معتقد است که هیچ یک از فرزندان ایران هرگز نباید از تحصیل در بهترین حالت ممکن و آموزش‌هایی با کیفیت بالا، باز بمانند.

علیرضا شفیعی در کنار همه‌ی فعالیت هایی که ذکر شد مدارسی با عنوان نشانه رستا نیز در چند سال اخیر واقع در پایتخت تاسیس کرده و در کنار آموزش با عالی‌ترین کیفیت؛ فعالیت های فرهنگی هنری را نیز به کمک شایسته‌ترین کادر آموزشی، آموزش می‌دهد‌. این مدارس به دلیل دارا بودن ظرفیت محدود هرساله فقط اندکی از متقاضیان را می‌توانند ثبت نام کنند.

علیرضا شفیعی همچنین مولف ده‌ها عنوان کتاب ارزنده است و قلمی روان و گیرا دارد.

کتاب‌های او در زمینه‌های انگیزشی، روانشناسی تخصصی و آموزشی است که با تیراژ های بالا به بازار نشر داخل شده‌اند.همچنین استدیو نشر بین‌المللی شفیعی با تولید و توزیع بسته‌های ناب آموزشی و با بهره‌گیری از تدریس ممتازترین دبیران کشور فرصت دریافت خدمات به دانش‌آموزان سراسر کشور را داده است.

علیرضا شفیعی

اگر آسان بخواهیم بگوییم

این بنیاد علمی آموزشی، با مدیریت علیرضا شفیعی که به وصف اندکی از رزومه‌ی ایشان پرداختیم، درست آنجایی است که والدین و دانش‌آموزان به دنبالش می‌گردند.اسم و رسمی بلند با علمی که راحت می‌توان در حساس‌ترین بازه‌ی سرنوشت ساز زندگی به آن متکی شد‌.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
سؤالات درس مبانی کامپیوتر

بنیاد علمی و آموزشی شفیعی مسیر موفقیت را در باب استعداد شما پیش می‌برد و در نهایت شمارا در جایی که لیاقتش را دارید قرار می‌دهد.اگر قصد همراه شدن با این مجموعه را دارید با شماره‌‌ی ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۶۲۹۹۹۰۰۶

همچنین با مراجعه به سایت بنیاد می‌توانید از خدمات رایگان مجموعه بهره‌مند شوید. www.konkor.tv

 

این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و نشریه اینترنتی نوجوانها هیچ مسئولیتی را در این مورد نمی‌پذیرد.

t علیرضا شفیعی
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *