لامپ lumen

t لامپ lumen

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان هاphilips-endura-600-lumen-prototype-on

اسم عجیبی دارد اما کارش بسیار جالب است این دستگاه که بسیار مفید و جالب نیز می باشد وقتی وارد بازار شد به عنوان یک لامپ معمولی به آن نگاه می شد و کسی از توانایی های این لامپ اطلاع چندانی نداشت به عبارتی هیچ کس آن را نمی شناخت تا اینکه در اوایل امسال شرکت تولید کننده این لامپ آن را به دنیا معرفی کرد .

 

این لامپ که از ساختار LED برخوردار است مصرف برق بسیار کمی دارد و از طرفی به علت کوچک بودن می توان از آن در مکانهای متفاوت به راحتی استفاده کر د.

از خصوصیات بارز این لامپها می توان به این نکته اشاره کرد که با بلوتوث گوشی نیز قابل فعال شدن است به عبارتی می توانید با روشن کردن بلوتوث خود آن را به گوشی خود اضافه کرده و آن را در محیطهای مختلف کنترل کنید . همچنین به دلیل تکنولوژِی ساخت این لامپ اگر آن را در محیطی پر نور روشن کنید یا اصلا نوری ایجاد نمی کند یا بسیار کم می باشد این لامپ توانایی این را دارد که در محیطهای متفاوت نور خود را تنظیم کند تا آن محیط به اندازه روش شود.

Lumen-Lamp-Pinewood-by-Enrico-Salis--سخت افزارسخت افزار

و قابلت آخری که می توان برای این لامپ ذکر کرد این است که این لامپ قادر است دمای محیط را نیز اندازه گیری کند نه اینکه آنرا تغییر دهد بلکه قادر است اندازه دما را گرفته و به گوشی شما ارسال کند تا شما نیز از آن مطلع گردید .

 

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
Webcam هوشمند

 

 

t لامپ lumen
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *