,

لاک کهکشانی یکی از شیوه هایی است که شما می توانید با آن دوستان خود را شگفت زده کنید. کافیست این مراحل را دنبال کنید تا بتوانید خودتان ناخن های خود را به شکل یک کهکشهان زیبا در آورید.

وسایل لازم:

لاک

اسفنج

شیوه کار:

در رنگ آمیزی ناخن ها بیشترین موردی که باید به آن اهمیت دهید این است که پوست کناره های ناخن ریشه نباشد و به اصطلاح گوشت اضافی نداشته باشد تا بتوانید طرح مناسبی را که دوست دارید روی ناخن ها پیاده کنید.

اگر این مشکل برای شما وجود دارد یا ناخن های شما دچار شکنندگی شده اند، برای از بین بردن آن مقداری آب کلم در چند نوبت روی ناخن ها و گوشت های کناره آن بمالید یا در فصل تابستان مقداری آب لیموی تازه به ناخن ها و کناره پوست دستتان بمالید. این کار هم موجب از بین رفتن آفتاب سوختگی دست هایتان خواهد شد و هم از ریشه شدن ناخن ها جلوگیری می کند.

برای شروع بهتر است ابتدا ناخن ها را با لاک مشکی بپوشانید و اجازه دهید تا خشک شود. سپس با اسفنج از یک گوشه ناخن (سمت راست یا چپ) کمی رنگ سفید یا نقره ای روی آن بمالید. البته مراقب باشید که یک قسمت از ناخن را به شکل لایه ای نازک بپوشاند. سپس اجازه دهید تا خشک شود.

با اسفنج کار کنید

در مرحله بعد مقداری لاک قرمز روی اسفنج بزنید و چند لکه کوچک وسط لایه نقره ای ایجاد کنید و با همان اسفنج آن را روی سطح ناخن پهن کنید. کنار لاک قرمز را کمی لاک سورمه ای بزنید و با اسفنج آن را کاملا بی رنگ کنید.

لاک کهکشانی

در پایان روی تمام قسمت های ناخن یک لایه لاک شفاف اکلیل دار بزنید تا لاک کهکشانی شما کامل و درخشان شود. حالا از خلاقیت خود لذت ببرید.

لاک کهکشانی

بیشتر بخوانید

لاک ناخن های ابتکاری

لاک سه بعدی!

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید