لاک کهکشانی

لاک کهکشانی

لاک کهکشانی یکی از شیوه هایی است که شما می توانید با آن دوستان خود را شگفت زده کنید. کافیست این مراحل را دنبال کنید تا بتوانید خودتان ناخن های خود را به شکل یک کهکشهان زیبا در آورید.

وسایل لازم برای زدن لاک کهکشانی:

  • لاک
  • اسفنج

روش زدن لاک کهکشانی:

در رنگ آمیزی ناخن ها بیشترین موردی که باید به آن اهمیت دهید این است که پوست کناره های ناخن ریشه نباشد و به اصطلاح گوشت اضافی نداشته باشد تا بتوانید طرح مناسبی را که دوست دارید روی ناخن ها پیاده کنید.

  1. برای شروع بهتر است ابتدا ناخن ها را با لاک مشکی بپوشانید و اجازه دهید تا خشک شود.
  2. سپس با اسفنج از یک گوشه ناخن (سمت راست یا چپ) کمی رنگ سفید یا نقره ای روی آن بمالید. البته مراقب باشید که یک قسمت از ناخن را به شکل لایه ای نازک بپوشاند.
  3. سپس اجازه دهید تا خشک شود.

 

رنگ لاک کهکشانی

 

4. با اسفنج کار کنید

در مرحله بعد مقداری لاک قرمز روی اسفنج بزنید و چند لکه کوچک وسط لایه نقره ای ایجاد کنید و با همان اسفنج آن را روی سطح ناخن پهن کنید. کنار لاک قرمز را کمی لاک سورمه ای بزنید و با اسفنج آن را کاملا بی رنگ کنید.

 

رنگ کهکشانی ناخن

 

5. در پایان روی تمام قسمت های ناخن یک لایه لاک شفاف اکلیل دار بزنید تا لاک کهکشانی شما کامل و درخشان شود. حالا از خلاقیت خود لذت ببرید.

 

لاک های کهکشانی

 

ویدئوی آموزش لاک کهکشانی

روش های مشابه دیگری هم برای زدن لاک کهکشانی وجود دارد. پیشنهاد می کنم برای اطلاعات بیشتر ویدئوی کوتاه زیر را ببینید.

نکته در خصوص مراقبت از ناخن ها

اگر این مشکل برای شما وجود دارد یا ناخن های شما دچار شکنندگی شده اند، برای از بین بردن آن مقداری آب کلم در چند نوبت روی ناخن ها و گوشت های کناره آن بمالید یا در فصل تابستان مقداری آب لیموی تازه به ناخن ها و کناره پوست دستتان بمالید. این کار هم موجب از بین رفتن آفتاب سوختگی دست هایتان خواهد شد و هم از ریشه شدن ناخن ها جلوگیری می کند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ماه رمضان نور بود

بیشتر بخوانید

لاک ناخن های ابتکاری

لاک سه بعدی!

 

 

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *