,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

ماوس (2)

شاید تا به حال ماوس های زیادی را دیده و با آن ها کار کرده باشید. در سال های اخیر ماوس هایی بدون سیم و با استفاده از Bluetooth به  بازار عرضه شده اند که شما می توانید به راحتی با آن ها کار کنید.

در سال ۲۰۱۴ شرکت مایکروسافت ماوسی جدید را به دنیا معرفی کرد که علی رغم این که کاملا شبیه به ماوس های بی سم قبلی بود اما تفاوت هایی را نیز دارا بود. یکی از این تفاوت ها که شاید بتوان آن را عمده تفاوت آن دانست کارکرد آن است که این ماوس علاوه بر بلوتوث با وایرلس نیز به راحتی کار می کرد. همان طور که می دانید ماوس هایی که با بلوتوث کار می کنند یک device همراه خود داشتند که کاملا شبیه فلش مموری است اما فقط کار اتصال را برقرار می کرد که اگر این دستگاه به هر دلیلی خراب می شد ماوس از کار می افتاد.

اما این ماوس جدید علاوه بر بلوتوث دارای اتصال wireless نیز می باشد که این خود بسیار مناسب است چون از هر دو مزیت آن می توان به راحتی استفاده کرد. یکی دیگر از مزیت های این ماوس تا شو بودن یا انعطاف پذیر بودن آن است. بدین صورت که به راحتی می توانید آن را خمیده یا صاف کنید و هر طور که راحتید از آن استفاده کنید. از دیگر مزایای آن نیز لمسی بودن آن می باشد چون دیگر دکمه ای در کار نیست که احتمال خرابی داشته باشد. شما می توانید با یک اشاره ساده به سمت چپ ماوس کار کلیک را انجام دهید و همچنین می توانید راست کلیک را نیز انجام دهید اما با تمام این مزیت ها باید گفت که این ماوس یک عیب بسیار بزرگ دارد و آن این است که با پیشرفت سیستم عامل های شرکت مایکروسافت این ماوس نیز با آن هماهنگ است و فقط با windows 8 و بالا تر از آن هم خوانی دارد و سیستم عامل های دیگر را پشتیبانی نمی کند.

ماوس (4)

ماوس (3)

 

 

 

 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید