مبارزه با تروریست‌های داعش در بازی ایرانی “جاده جنگ”

t مبارزه با تروریست‌های داعش در بازی ایرانی "جاده جنگ"

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

game

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای یک بازی جدید با موضوع اکشن ماجرایی پروانه ساخت صادر کرد.
به گزارش پایگاه اینترنتی نوجوان ها، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی “جاده جنگ” به نویسندگی”میلاد دشتی” مجوز تولید صادر کرد.

بازی “جاده جنگ” یک بازی ایرانی با محوریت مبارزه چریکی است که در آن با تروریست‌های “داعش” در خاک سوریه وارد جنگ می‌شوند؛ این بازی در استودیو نشانه طراحی و ساخته شده است.

داستان بازی روایتگر یک گروه تروریستی به نام “داعش” است که از سمت سوریه وارد کشور عراق می‌شود. هدف اصلی آن‌ها ناامن کردن و اشغال مرز ایران است. گروهی چریکی از ایران برای تحقیق و مقابله به سوریه اعزام می‌شوند اما در این میان اتفاقاتی می‌افتد که آن‌ها را مجبور به عملیاتی ناخواسته می‌کند.

کاراکترهای اصلی بازی، صالح عسگری (شخصیت اصلی دستیار فرمانده، 32 ساله)، حسین عباسی (فرمانده ارشد تیم، 47 ساله)، امیر حسین جهانگیری (نیروی تحت امر، 35 ساله)، سامان کشوری (نیروی تحت امر، 32 ساله)، حیدر شرف الدین (38 ساله، همسر و فرزندانش توسط تروریست ها کشته شده اند .وی از مدت ها قبل با صالح عسگری همکاری نظامی داشته است…

بازی “جاده جنگ ” آخرین اثر استودیو نشانه بوده این بازی یک اثر متفاوت نظامی- سیاسی است و تولید آن از سال 1392 آغازشده است.
سبک بازی FPS بوده و در اکثر انیمیشن‌های این بازی از تکنولوژی موشن کپچر استفاده شده است. این بازی با موتور UDK ساخته شده و از حداکثر توان این موتور برای بالا بردن کیفیت پروژه استفاده شده است.

بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفا یک مجوز اولیه برای تولید بازی است و تایید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.

متقاضیان دریافت پروانه تولید «بازی های رایانه ای» می توانند به وب سایت معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی www.ebazi.org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.

 

t مبارزه با تروریست‌های داعش در بازی ایرانی "جاده جنگ"
1/5 - (1 امتیاز)
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مزرعه آسمان؛ Sky High Farm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *