, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

یاسمین الهیاریان:

ابتدا توضیحاتی درباره مجموعه عکس ارائه می دهیم. مجموعه عکس می تواند هر موضوعی را شامل شود. علاقه شخصی شماست که مجموعه ای جذاب و دیدنی می سازد. اغلب مجموعه های عکس شامل تعداد نسبت زیادی از عکس هایی است که موضوعی مشخص دارند یا اگر در یک چیدمان مثل کتاب عکس قرار بگیرند از نقطه ای شروع  و به یک نقطه ی دیگر می رسیدند و در این سیر ممکن است داستانی را روایت کند.

اگر شما به موضوعی برای عکاسی علاقه دارد و تصمیم دارید از آن موضوع مجموعه ای عکس تهیه کنید باید توجه داشته باشید هدف شما از تهیه این مجموعه چیست.

پس از آن باید تحقیق و جست و جویی کامل درباره موضوعتان بکنید و این جست و جو حتی می تواند به شما ایده های جدیدی بدهد. اما تمام ماجرا را محدود به بحث های نظری نکنید، عکاسی را باید تجربه کرد ممکن است در این مسیر اتفاقاتی بیفتد که مطابق برنامه ریزی های ذهنی شما نباشد اما نتیجه ای خوبی در پی داشته باشد.

در ادامه مجموعه ای عکس با موضوع پنجره می بینیم و راجع به آن بیش تر صحبت خواهیم کرد.

پنجره.سایت نوجوان ها (6)

پنجره.سایت نوجوان ها (5)

پنجره.سایت نوجوان ها (1)

پنجره.سایت نوجوان ها (4)

پنجره.سایت نوجوان ها (2)

پنجره.سایت نوجوان ها (3)

همان طور که مشاهده کردید فضای عکس های این مجموعه فضایی یکسانی است و قابل تشخیص است که تمام این عکس ها متعلق به یک مجموعه هستند. بافت سنتی و دیوارهای آجری و پنجره های قدیمی روایت کننده سبک و سیاق خاصی از زندگی مردم است.

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

در حال ارسال

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید