معرفی امکانات سایت بهراه

بهراه
سایت بهراه

مسافرت و ایرانگردی

هر چند بیش تر تابستان فصل مسافرت و ایرانگردی است اما ایران بزرگ با اقلیم های متفاوتی که دارد در هر چهار فصل دیدنی است. در ایران زیبا اگر در میان گرمای تابستان هوس شهری با هوای خنک کرده باشید بعضی از مناطق استان های شهرکرد، اردبیل، آذربایجان و… بهترین مقصد سفر است و اگر در میان سرمای زمستان دلتان برای گرمای شن های ساحلی تنگ شده باشد جزایر قشم و کیش و … می توانند به شما آرامش بدهند.

اما برای مسافرت باید اطلاعات خوبی از مسیر، امکانات و محل اقامت داشته باشید. در گذشته، خرید یک نقشه ساده کاغذی مشکل را حل می کرد اما حالا می توانید از امکانات فضای مجازی استفاده کنید.

اطلاعات سایت بهراه

سایت بهراه اطلاعات مناسبی را قبل از شروع و در هنگام سفر برای شما فراهم کرده است. در این سایت می توانید نقشه همه راه ها و شهرهای ایران را بیابید و با جستجو کردن مبدا و مقصد خود بهترین و کوتاه ترین مسیر را روی نقشه ببینید. علاوه بر این تصاویر و اطلاعات مکان های دیدنی و تفریحی هر شهر ی که مقصد شماست نیز در اختیارتان گذاشته می شود.

در این سایت می توانید از اطلاعات اطلس راه های ایران و جهان، تصویر و نقشه ماهواره ای، امکان مسیر یابی و تعیین مسافت، چاپ و ذخیره نقشه، نمای خیابان، نقشه گردشگری، وضعیت آب و هوا و… به صورت یک جا استفاده کنید.

این سایت را در گوشی های همراه و تبلت نیز می توانید دنبال کنید. برای دیدن سایت به نشانی www.behrah.com  مراجعه کنید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ساخت ربات مستخدم، بلند پروازی بعدی «ایلان ماسک»

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *