من و دوستانم می خواهیم اشتغال زایی کنیم و آینده کشورمان را بسازیم

t من و دوستانم می خواهیم اشتغال زایی کنیم و آینده کشورمان را بسازیم

پرسش

با عرض سلام و خسته نباشید؛ بنده 18 سال دارم. هنرجوی سال 12 کامپیوتر هستم، در حال حاضر با دوستان تیم کوچکی تشکیل دادیم و یه ایده رو در حال اجرایی کردن هستیم، ما از لحاظ دانش کد نویسی و برنامه نویسی هیچ کم و کسری نداریم منتها از لحاظ هزینه اولیه برای بارگذاری وبسایت روی فضای میزبانی با مشکل مواجهیم و هیچ سرمایه ای نداریم، پدر و مادرمان هم از نظر مالی وضعیت مناسبی ندارند و هر دفعه که از آنها درخواست کمک میکنم میگویند: "ما پول جای این چیزها نمیدهیم، همه اینها دروغ هستند بجای این کارها درس بخوان"؛ مگر ما درس نمیخوانیم که شغلی داشته باشیم؟ من و دوستانم نمیخواهیم جایی استخدام شویم. ما میخواهیم اشتغال زایی کنیم، میخواهیم از نیروهای جوان کمک بگیریم و آینده کشور رو بسازیم، ولی مشکلی که داریم هزینه و سرمایه اولیه است. بنظر شما چه کار کنم؟ با تشکر از سایت و مطالب خوبتون

پاسخ خانم دکتر سلیقه دار، مشاور و روانشناس سایت

دوست خوبم

این جای تبریک داره که به فکر چنین اتفاقاتی هستید و البته این کارها تضادی با درس خواندن ندارد.

نکات مهم این است که اولا بیشتر با خانواده صحبت کنید و پیش از آن و همیشه تلاش کنید آنها بتوانند به شما اطمینان داشته باشند و بدانند که میشود روی شما حساب کرد. حالا و در ادامه گفتگو کردن هم میتواند تاثیر خوبی داشته باشد.

در عین حال مراکز مختلفی هستند که به ابتکارات نوجوان کمک می کنند مثل پژوهشسراهای دانش آموزی که همه مناطق و نواحی آموزش و پرورش دارند و میتوانید با کمک آنها بسیاری از کارهای پژوهشی خود را دنبال کنید. کافی است اطلاعات آنها را از مدارس خود بخواهید.
از طریق پژوهشسراها میتوانید به بسیاری مراکز علمی دیگر معرفی شوید که نگرانی هزینه ها را کم میکند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چطور می تونم زندگی پاک و سالمی داشته باشم؟

در ضمن اگر طرحتان تا همین مرحله هم قابل ارائه است در برنامه جوان خوارزمی شرکت کنید. در صورت دریافت مقام بسیاری از هزینه ها از این طریق تهیه میشود.

موفق باشی

کاربران عزیز

شما می توانید سؤال خود را از طریق راه های زیر ارسال نمایید:

1- ارسال پرسش از طریق دیدگاه (کادر پایین صفحه)

2- ارسال پرسش به آدرس ایمیل info@nojavanha.com

3- ارسال پرسش به آیدی تلگرام @site_nojavanha

 

t من و دوستانم می خواهیم اشتغال زایی کنیم و آینده کشورمان را بسازیم
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *