موس انگشتی

t موس انگشتی

 Logitech-Touch-Mouse-سخت افزار

اختصاصی نشریه  اینتر نتی نوجوان ها

 

برای کسانی که با کامپیوتر کار می کنند خیلی جالب است که بدانند هر روزه چه ابزار جدیدی به این دنیای پر از شگفتی اضافه می شود یا اینکه چه تغیراتی در تکنولوژی سخت افزار ها به وجود می آید به درستی می توان گفت که در دنیای سخت افزار به دلیل زیاد بودن سخت افزار ها تغییرات زیادی در روند تکنولوژی آنها وجود دارد و در این مطلب شما را با تکنولوژی جدیدی که در رابظه با ماوس انجام گرفته است آشنا می کنیم .

ماوسهای اولیه همانگونه که می دانیم زیاد پیشرفته نبودند و از طرفی نیز زود از بین می رفتند به عبارتی خراب می شدند چون ماوسهای غلطکی بودند و همچنین بعد از آنها ماوسهای لیزری به بازار آمدند که از قبلی ها خیلی بهتر بودند و کارایی بهتری نیز داشتند و پس از آن نیز همان ماوسهای لیزری را پیشرفت  دادند و در زمینه بیسیم نیز آنها را فعال کردند .

 mousegloveis-سخت افزار

 

در این مطلب شما را با گونه ایی جدید از ماوس آشنا می کینم که بسیار جالب و کار با آن نیز بسیار راحت تر از قبل است به این علت که به صورت دستکش آنرا به دست کرده و با آن کار می کنیم .

وقتی کسی این دستکش را به دست می کند این امکان را برای خود فراهم ساخنه که بتواند به راحتی با کامپیوتر خود کار کند در اصل این همان ماوس است با این تفاوت که کنترل آن بسیار راحتتر از ماوسهای معمولی می باشد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
لینک سایت فریدون مشیری

 ion_wireless_air_mouse_diagram-سخت افزار

در سر انگشتان آن و همچنین در پشت آن سنسورهایی تعبیه شده است که با حرکت انگشتان متصل به آنها انواع حرکتها در سیستم امکان پذیر می باشد حتی با استفاده از آن قادر به تغییر کاربر و یا خاموش کردن سیستم نیز می باشید چون این عملکردها در آن تعبیه شده است .

 سخت افزار


t موس انگشتی
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *