, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم 

لاک صورتی و مات

لاک مشکی

قلموی نازک

لاک بی رنگ

شیوه کار 

برای این که طراحی ناخن ها به شیوه زیبایی جلوه کند بهتر است زمینه کار از رنگ مات باشد. بنابراین ابتدا ناخن ها را با رنگ صورتی مات بپوشانید و صبر کنید تا کاملا خشک شود.

سپس به وسیله قلموی نازک ابتدا کادری مشکی دور ناخن ایجاد کنید. سپس دو منحنی بالا و پایین ناخن کشیده و با دایره هایی شکل دو گل را در بالا و پایین ناخن ایجاد کنید. اجازه دهید تا زمینه کار خشک شود. سپس به وسیله لاک بی رنگ شفافیت ناخن هایتان را دو برابر کنید. برای دیدن مراحل کار و آموزش تصویری مراحل کار لطفا کلیپ زیر را دانلود کنید.

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

حجم: ۱٫۴۶ MB

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم 

لاک در رنگ های مختلف

شیوه کار

دست خانم ها با ناخن زیباست. اگر چنانچه ناخن ها را به شیوه مناسبی برای میهمانی ها و مجالس طراحی و رنگ آمیزی کنید مسلما دست های زیباتری خواهید داشت. در رنگ آمیزی ناخن ها موردی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است این است که پوست کناره های ناخن ریشه ریشه نباشد و به اصطلاح گوشت اضافی نداشته باشد تا بتوان طرح مناسبی را روی ناخن ها پیاده کرد. برای از بین بردن ریشه های کنار پوست ناخن مقداری آب کلم در چند نوبت روی آن بمالید و به وسیله ناخن گیر پوست ها را جدا کنید. برای این که طراحی زیباتری داشته باشید ابتدا با یک رنگ مات برای زمینه، روی همه ناخن ها را بپوشانید.  

لاک آبرنگی

ابتدا ناخن ها را بالاک سفید مات بپوشانید و اجازه دهید تا خشک شود. سپس با قلموی نازک از یک گوشه ناخن (سمت راست یا چپ) به شکل ساقه های نازک با رنگ بنفش، صورتی و آبی نوک برس را روی ناخن کشیده و تا نصفه رها کنید. سپس اجازه دهید  تا خشک شود. در پایان یک لایه لاک شفاف روی همه ناخن ها بکشید تا درخشان تر به نظر برسد و از زیبایی ناخن هایتان لذت ببرید. از این مدل زمینه مات یک طراحی شکوفه نیز برای شما در تصویر کار کردیم که مراحل آن به همین شیوه است.

لاک ناخن (1)

لاک ناخن (2)

لاک زمینه شیشه ای

برای این مدل لاک ابتدا تمام ناخن ها را، لاک بی رنگ بزنید. پس از خشک شدن؛ برای این که ناخن ها دو رنگ باشند؛ ابتدا ناخن را به دو قسمت تقسیم کنید و قسمت پایین را با چسب نواتری بپوشانید. سپس قسمت بالای ناخن را با لاک صورتی رنگ کنید. نوارهای باریکی از چسب نواری را  روی ناخن بچسبانید. سپس مجددا یک لایه از لاک رنگ دیگر مثل: خاکستری روی ناخن بزنید. توجه داشته باشید که همه قسمت های پایین ناخن را با چسب پوشانده باشید. مدتی  صبر کنید تا کاملا لاک های صورتی خشک شود. چون لاک دو لایه است کمی دیرتر خشک می شود پس در این مرحله عجله نکنید. سپس به آرامی چسب ها را از روی ناخن جدا کنید. سپس با قلمو نازک خطوطی مشکی و سفید روی قسمت صورتی بکشید. در پایان کار بهتر است  یک لایه لاک شفاف روی همه ناخن ها بکشید. تصویر دوم نیز با طراحی متفاوت؛ اما با همین شیوه برای شما در تصویر کار کردیم که مراحل طراحی آن به همین شیوه است.

لاک ناخن (3)

لاک ناخن (4)

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید