نشستن روی هوا

مرتاض ها آدم های عجیبی هستند. حتما برخی از آنها را در فیلم ها دیده اید و یا داستان بعضی هایشان را در کتاب ها خوانده اید. آنها مدت ها در جایی ثابت می نشینند و با تمرکز کردن توانایی های عجیب و غریبی به دست می آورند. آنها خوراک عجیبی دارند و مثلا گاهی برای روزهای طولانی فقط آب می خورند!

مرتاض ها

مرتاض ها ، انسان های مقدس

مرتاض به معنی انسان مقدس است و مرتاض کسی است که تلاش می کند روح خود را از زندان جسم آزاد کند و به درجه های بالایی در عرفان برسد. آنها از طریق مراقبه هایی که از آیین برهمن آموخته اند به این توانایی می رسند. رنگ لباس مرتاض ها معمولا زعفرانی است که نمادی است از چشم پوشی از دنیا. جالب است که رسیدن به این درجه بالای عرفانی مثل برخی از ادیان و مذاهب مختص به مردان نیست و زنان هم می توانند مرتاض شوند.

در جهان امروز 4 تا 5 میلیون مرتاض زندگی می کند. همه مرتاض ها به یک سبک زندگی نمی کنند زیرا فرهنگ هندی می گوید راه های بی شماری برای رسیدن به خدا وجود دارد. مثلا برخی از مرتاض ها همنشین اشباح اند و به همین دلیل در گورستان ها زندگی می کنند. به این مرتاض ها آگوری می گویند.

مرتاض ها

البته کسانی هم هستند که خود را مرتاض جا می زنند و برای اینکه به دیگران نشان دهند آنها هم توانایی مرتاض ها را دارند کلک می زنند! این فیلم را ببینید.

برای اینکه فیلم را بهتر ببینید از اینجا دانلود کنید

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
خودروی گوگل

این کار فقط یک حقه ساده است. این افراد با طراحی صندلی مخصوصی خود را در هوا معلق نشان می دهند. پایه این صندلی زیر فرش پنهان شده است و کف صندلی به میله ای که نقش عصا را بازی می کند وصل شده است. حالا این فیلم را ببینید تا کاملا متوجه این تردستی بشوید.

برای اینکه فیلم را بهتر ببینید از اینجا دانلود کنید

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *