نکاتی درباره اتو مو

t نکاتی درباره اتو مو

اتوی مو (1)

اگر شما از روش های زیر برای اتو کردن موهایتان استفاده کنید ، علاوه بر این که موهایی صاف و براق خواهید داشت ، موهایتان سالم نیز می مانند:

پس از شستن موهایتان و خارج شدن از حمام ، موهایتان را با حوله خوب خشک کنید.

پس از شستشوی صحیح ، یک شانه و با کمک دستان تان موهایتان را شانه کنید و آن را صاف کرده و یا به صورت حلقه حلقه شکل دهید.

بهتر است هنگامی که موهایتان را به تازگی شسته اید و تمیز کرده اید، از اتوی مو برای حالت دادن و صاف کردن موهایتان استفاده کنید. وقتی موهایتان چرب است و چند روزی است حمام نرفته اید ، اگر از اتوی مو استفاده کنید ، این چربی ها و آلودگی با حرارت اتو به خود موهایتان می روند و موهایتان آسیب می بینند.

پس از صاف و یک دست کردن موهایتان با اتوی مو ، روی آن ها سشوار بکشید. ولی به جای استفاده از باد داغ سشوار ، از باد سرد آن استفاده کنید. این کار موهای شما را براق تر می کند و در عین حال چون از باد گرم سشوار استفاده نکرده اید ، باز هم به نفع سلامت موهایتان کار کرده اید.

برای این که حرارت اتوی مو کمتر روی موهایتان باقی بماند ، پیش از اتو کردن موهایتان ، آن ها را شانه کنید. حتما قبول دارید که اتو کردن و صاف کردن موهای شانه شده بسیار راحت تر از موهای نامرتب و درهم است. ما در این صورت می توانید دفعات کمتری اتوی مو را روی موهایتان بکشید.

بهتر است شب به حمام بروید و موهایتان را بشویید و تمیز کنید و سپس آن ها را اتو صاف کنید و به رختخواب بروید ، چون این کار موجب می شود صبح موهای مرتب تر و زیباتری داشته باشید. اگر با موهای خیس و نامرتب بخوابید ، صبح زود بعد باید مدت بیشتری را برای صاف کردن موهایتان با اتوی مو مصرف کنید و به طور مسلم ، موهایتان حرارت بیشتری خواهند دید.

برای این که موهایتان بهتر حالت بگیرند ، هر بخشی از آن را می خواهید اتو بکشید ، ژل بزنید ، این کار موجب می شود موهایتان بهتر حالت بگیرند و زیبا و براق و نیز به نظر بیایند.

درست است که از اتوی مو برای صاف کردن موهایتان استفاده می کنید ، اما فراموش نکنید شما نباید بیش از پنج دقیقه اتوی مو را روی موهایتان نگه دارید.

ماه شو

t نکاتی درباره اتو مو
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نگاهی به بهترین دستاوردهای علمی مربوط به کاهش وزن در سال 2016!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *