نیم ست مرواریدی

t نیم ست مرواریدی

 اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم 

مروارید سفید درشت و صورتی ریز

سیم برنجی و سیم گل سازی

دم باریک

شیوه ساخت 

برای ساخت این نیم ست زیبا ابتدا اندازه دور مچ و گردن خود را به خاطر داشته باشید. 5 سانت از سیم مفتولی را با دم باریک جدا کنید و نوک آن را به شکل یک دایره توخالی گرد کنید. سپس مروارید صورتی درشت را از سیم رد کنید. سیم نازک برنجی را 2 مرتبه دور سیم مفتولی بپیچید. سپس 5 عدد مروارید کوچک از آن رد کنید از یک طرف مروارید بزرگ تر آن را رد کنید و در طرف مقابل مجددا 2 مرتبه سیم نازک را دور سیم اصلی بپیچید تا محکم شود.

5 عدد مروارید کوچک مجددا به سیم نازک اضاف کنید و طرف مقابل را با این مروارید های پر کنید. سپس سیم را محکم کنید. اضافه سیم نازک را از بین مروارید های کوچک روی کارد کنید تا قابی برای مروارید درشت تر درست شود.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

در انتها اضافه سیم نازک را جدا کنید و نوک دیگر سیم اصلی را هم به شکل یک دایره توخالی گرد کنید. به این ترتیب یک گل از نیم ست شما آماده می شود. شما می توانید از این گل تعداد 5 تا 6 عدد درست کنید برای دور مچتان و به عنوان دستبند از آن استفاده کنید. 2 عدد آن را با یک قفل مخصوص گوشواره که در بازار موجود است آماده کنید برای گوشواره هایتان و یا یک عدد آن را روی یک حلقه نصب کنید و به عنوان انگشتر از آن استفاده کنید و از هنر و خلاقیت خود لذت ببرید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اخلاص / مجموعه تلوزیونی روشنا

نیم ست مرواریدی (3)

نیم ست مرواریدی (4)

نیم ست مرواریدی (5)

نیم ست مرواریدی (6)

نیم ست مرواریدی (1)

نیم ست مرواریدی (2)

t نیم ست مرواریدی
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *