, ,
,

مراسم استقبال از امام خمینی در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ با حضور هزاران نفر از مردم سراسر ایران ابتدا در فرودگاه مهرآباد و سپس در بهشت زهرای(س) تهران و در کنار مزار شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد که مراسم تلاوت آیات قرآن مجید توسط محمد اصفهانی که در آن زمان نوجوان بود، صورت گرفت.

درباره محمد اصفهانی:

او در ۱۴ تیر ماه سال ۱۳۴۵ هجری خورشیدی در تهران متولد شد. پدر او اهل اصفهان و مادر وی اهل تهران است. او پیش از این که به خوانندگی روی بیاورد قاری قرآن بود. تحصیلات ابتدایی تا دبیرستان را در مدرسه علوی به پایان برد و در مسابقات قرآن قبل از انقلاب در رده نوجوانان مقام کسب کرد. به خاطر کسب مقام در مسابقات قرآن قرار شد به کویت اعزام شود که این سفر به خاطر مخالفت مادرش لغو شد. او بدلیل صدای خوشش و کسب مقام تلاوت قرآن، در ۱۲ بهمن سال ۵۷ برای تلاوت قرآن هنگام ورود امام به تهران انتخاب شد. او با کسب رتبه ۱۷۶ کنکور سراسری در رشته پزشکی در تهران مشغول تحصیل شد و سر انجام در سال ۱۳۷۶ هجری خورشیدی در رشته دکترای پزشکی فارغ التحصیل شد.

یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. ناشناس 7 سال قبل

    آفرین به محمد اصفهانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کدام یک از این دوتا نوجوون محمد اصفهانیه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید