چمدان هوشمندی که دنبالتان می آید

t چمدان هوشمندی که دنبالتان می آید

یک شرکت آمریکایی چمدانی تولید کرد که به طور هوشمندانه مطابق با میل کاربر تغییر وضعیت می‌دهد و با استفاده از مجموعه حرکتی شبیه به تانک به آسانی از هر نوع پلکانی بالا می‌رود.
چمدان Traxpack دارای دستگیره قابل تنظیم خودکار است تا استفاده از آن در هر شرایط مثل بالارفتن از پلکان آسان شود. همچنین این چمدان مجهز به ردیاب امواج سیستم موقعیت‌یاب جهانی و باتری داخلی است تا در صورت گم‌شدن به سرعت قابل رهگیری باشد.

محققان شرکت سازنده با در نظر گرفتن چالش استفاده از چمدان‌های چرخ‌دار در بالارفتن از پلکان‌ معمولی یا پلکان هواپیما با خلق یک نوآوری هوشمندانه و استفاده از مجموعه چرخ شبیه به تانک این مشکل را برطرف کردند.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

سخنگوی شرکت سازنده چمدان Traxpack عنوان کرد: همه می‌دانیم که حمل چمدان همیشه با مشکلاتی همراه است. این مشکلات بیشتر در مواردی پیش می‌آید که قرار باشد از پلکان هواپیما بالا رفته یا از راهروهای باریک عبور کنیم.

وی در ادامه افزود: محققان ما با در نظر گرفتن مشکلات موجود در سفر مثل در دسترس نبودن برق برای شارژ تلفن‌همراه، مشکل حمل‌ونقل در شرایط دشوار مثل بالارفتن از پلکان و در نهایت احتمال سرقت یا گم کردن چمدان از جدیدترین نوآوری‌های ممکن استفاده کردند تا چمدانی هوشمند و با کارایی بالا تولید کنند.

شرکت سازنده قیمت هر دستگاه چمدان هوشمند با تجهیزاتی مثل شارژر، باتری پنهان، استند نگه‌دارنده تبلت و تلفن‌همراه و سیستم رهگیر امواج GPS را 515 دلار اعلام کرد.

چمدان هوشمند (2)

 

چمدان هوشمند (1)

چمدان هوشمند (4)

چمدان هوشمند (3)

چمدان هوشمند (6)

چمدان هوشمند (7)

 

t چمدان هوشمندی که دنبالتان می آید
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چرا خمیازه می کشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *