چه کنیم حجم اینترنتمان در تلگرام تمام نشود

t چه کنیم حجم اینترنتمان در تلگرام تمام نشود

تلگرام

حتما شما هم بخاطر عضو بودن در کانال ها و گروه های تلگرامی مختلف از زود تمام شدن حجم اینترنتتان در تلگرام کلافه شده اید، نگران نباشید چرا که ما در این گزارش به شما آموزش می دهیم چطور می توانید از مصرف حجم اینترنتتان در تلگرام جلوگیری کنید.

آموزش جلوگیری از زود تمام حجم اینترنت در تلگرام

1- برای این کار در قسمت Automatic Media Download از بخش Settings وارد شوید، شما می توانید به مسنجر Telegram فرمان دهید تا فقط با اتصال به وای فای ویدئوهای اشتراکی، عکس ها و صداها را دانلود کند و با اتصال از طریق Mobile Data  هیچ گونه ویدئو، صدا و تصویری دانلود نشود که این گزینه در افزایش سرعت دریافت اطلاعات تاثیر فوق العاده ای دارد.

پس آن را مطابق میلتان برای اتصال WiFi یا ۳G تنظیم کنید. برای این که تصاویر و ویدئو هایتان در گالری موبایلتان ذخیره شود، از بخش Settings گزینه Save To Gallery را پیدا کنید و آن را فعال کنید.

2- همچنین می توانید مشخص کنید که به صورت خودکار ویدئوها یا تصاویر دانلود نشوند. برای این کار هم می توانید وارد settings شوید و از بخش Automatic media download همه گزینه ها را روی حالت No media قرار دهید تا هر وقت که خودتان خواستید روی فایل ها و عکس ها کلیک کرده و آن ها را دانلود کنید.

گفتنی است با این کار حجم مصرف اینترنتی توسط تلگرام کاملا دست خودتان خواهد بود.

الف

t چه کنیم حجم اینترنتمان در تلگرام تمام نشود
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
صندلی شناور برای ماهی بیمار (ویدئو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *