, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

امروزه، بیش تر مردم فایل های مهم خود را بر روی کامپیوتر نگهداری می کنند و دیگه کم تر کسی پیدا می شود که مدارک مهم خود را به صورت کاغذ ی نگهداری کنند. برای همین بعضی از وقت ها شما نیاز دارید که حجم کامپیوتر خود را کم کنید یا فایل های خود را در جای امن قرار بدهید که مشکلاتی نظیر پاک شدن فایل یا خراب شدن آن را تهدید نکند. برای این کار شما نیاز دارید هر از چند بار از فایل های خود پشتیبان بگیرید. برای این کار نرم افزار ها و روش های زیادی وجود دارد. ما ساده ترین و کاربردی ترین روش را به شما نشان می دهیم. 
برای پشتیبان گرفتن می توانیم از ساده ترین روش استفاده کنیم، فلش مورد نیاز خود را انتخاب کنید. 

پشتیبان گیری از اطلاعات.سایت نوجوان ها (1)

بعد از این که فلش را انتخاب کردید ، فلش را به کامپیوتر وصل کنید و فلش را باز کنید. 

پشتیبان گیری از اطلاعات.سایت نوجوان ها (2)

بعد از این که فلش را وصل کردید، برای شما صفحه ای باز می شود که می توانید به راحتی از آن جا به فایل های فلش دسترسی داشته باشیم. اگر این صفحه باز نشد، می توانید آن را از داخل my computer باز کنید. 

پشتیبانی گیری از اطلاعات. سایت نوجوان ها

فلش را باز کنید، صفحه ای دیگر را هم باز کنید، فرقی نمی کند که چه صفحه ای باشد، برای انتقال اطلاعات شما باید دقیق باشید. بسیار خوب، حالا صفحه فایل های مورد نیاز خود را در کنار صفحه ای که فلش را باز کرده اید بگذارید و شروع به انتقال فایل های خود بر روی فلش کنید. 

پشتیبان گیری از اطلاعات.سایت نوجوان ها (4)

بعد از این که کار شما تمام شد و تمام فایل های مورد نیاز خود را به فلش انتقال دادید، فلش را eject کنید و فلش را از سیستم بکشید. کار شما تمام شد و می توانید این روش را هر چند بار که می خواهید تکرار کنید و از فایل های خود بک آپ بگیرید.

پشتیبان گیری از اطلاعات.سایت نوجوان ها (5)

البته نگهداری از این فلش هم مهم است مواظب باشید که به این فلش کوچک آسیبی وارد نشود و یا آن را گم نکنید که همه اطلاعات مهمتان از بین خواهد رفت.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید