چگونه لوازم نقره را تمیز کنیم؟

t چگونه لوازم نقره را تمیز کنیم؟

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

گردنبندهای نقره ممکن است بعد از مدتی که در گردنتان است کثیف شود یا جرم بگیرد، برای همین شما باید هرچند وقت یک بار گردنبند خودتان را تمیز کنید، برای این کار فقط به چند وسیله ساده نیاز دارید، حوله یا دستمال، محلول های صابون یا نوشابه های گازدار. با این روش شما می توانید به سادگی لوازم نقره خود را از جرم و سیاهی پاک کنید. به هر حال، شما از این روش می توانید برای دیگر چیز های نقره یا طلا این کار را انجام دهید تا براق و خالی از کثیفی شود. 

از آب و صابون استفاده کنید

از یک پارچه استفاده کنید که خیلی زبر نباشد. از یک پارچه نانو استفاده کنید یا پارچه های نرم نخی استفاده کنید. پارچه نرم باعث می شود که آسیبی به گردنبند نرسد. 

تمیز کردن لوازم نقره.سایت نوجوان ها (4)

با کمی صابون شروع کنید، برای این که اگر مقدار زیاد صابون بریزید ممکن است به گردنبند آسیب بزند، پس با کم کم اضافه کردن صابون به آب، محلول خود را درست کنید. 

تمیز کردن لوازم نقره.سایت نوجوان ها (2)

اگر گردنبند شما به صورت مرواید و گرد است، آن را دانه دانه در آب و صابون قرار دهید و به سرعت با دستمال نرم آن را پاک کنید، تا براق شود، این کار را به قدری تکرار کنید تا تمام مهره ها تمام براق شوند. 

تمیز کردن لوازم نقره.سایت نوجوان ها (1)

مراقب باشید، قسمت هایی که ممکن است اکسید شود را به هیچ عنوان نشویید، چون از زیبایی گردنبند شما کم می کند و ممکن است به گردنبند شما آسیب بزند.

تمیز کردن لوازم نقره.سایت نوجوان ها (3)

و در آخر راه های دیگری هم برای براق کردن اجسام نقره ای وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید، اما این روش بهترین و کم هزینه ترین روش برای پاک کردن جرم و براق کردن نقره است.
 

t چگونه لوازم نقره را تمیز کنیم؟
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
آیا این تصویر هوایی، فاجعه رودخانه کارون است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *