,

تا به حال شده که dvd درون دی وی دی رام گیر کند و با هیچ روشی بیرون نیاید؟ نگران نباشید، با چند روشی که در ادامه آمده به راحتی می توانید dvd را خارج کنید.

در ابتدا مطمئن شوید که به هیچ عنوان نمی توانید از راه نرم افزاری، با دکمه خروج یا راه های دیگر دی وی دی را خارج کنید.

دی وی دی

راه های دیگری مانند eject کردن dvd را امتحان کنید، در my computer روی آیکون dvd کلیک و گزینه eject را انتخاب کنید. اگر با این روش هم نشد پس به سراغ مرحله بعد بروید.

کامپیوتر خود را یک بار ری استارت کنید، مراقب باشید که اگر برنامه ضروری دارید، آن را ذخیره کنید. بعد از بالا آمدن ویندوز ببینید dvd  بیرون می آید یا خیر. اگر با این کار هم درست نشد به مرحله بعد بروید.

دی وی دی

بسیار خوب، در این مرحله مشکل ما از طریق نرم افزار حل نشد، پس به راه سخت افزاری می رویم. یک گیره کاغذ یا سنجاق قفلی پیدا کنید و آن را صاف کنید.

کنار دی وی دی رام خود به دنبال منفذ بسیار ریز بگردید. این منفذ یک ضامن هست. برای چنین مواقعی به شما کمک می کند تا به صورت سخت افزاری در دی وی دی رام را باز کنید و بتوانید dvd را از داخل آن بیرون بیاورید.

دی وی دی

نوک سنجاق قفلی یا گیره را با احتیاط داخل منفذ وارد کنید و فشار دهید تا در به بیرون بیاید و تمام! شما می توانید dvd خود را بیرون بیاورید و مشکل را حل کنید تا دیگر این اتفاق برای شما نیافتد.

دی وی دی

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید