,

لاغری! در مطلب قبل چند روش را برای کم کردن وزن و رژیم لاغری توضیح دادیم. در این قسمت نیز به چند روش دیگر برای پایین آوردن وزن اشاره می‌کنیم.

از تنقلات مفید استفاده کنید

سعی کنید در روز از میوه‌جات و سبزی‌جات استفاده کنید. میوه و سبزی‌جات شکم شما را پر می‌کند و دیگر احساس گرسنگی نمی‌کنید. این کار باعث می‌شود تا فقط همان سه وعده‌ای را که روزانه باید غذا بخورید داشته باشید و نه بیشتر.

اگر می‌خواهید به رستوران بروید

لاغری

برخی از رستوران‌ها منوی غذاهایشان را در سایت بارگذاری کرده‌اند. قبل از رفتن به رستوران، منوی غذا را چک کنید و غذایی را که می‌خواهید انتخاب کنید تا در آن‌جا به مشکل برنخورید. اگر به منوی آنلاین دسترسی نداشتید رستورانی را انتخاب کنید که می‌دانید غذای مفید و مورد استفاده‌ی شما را دارد.

برای لاغری کمتر و کمتر بخورید

سعی کنید در وعده‌های غذایی‌تان میزان خوردن را کم کنید. همین کار باعث می‌شود که زودتر به وزن ایده‌آل خود برسید. پس سعی کنید کم‌کم میزان غذای خود را کاهش دهید.

در رژیم لاغری خود زیاد آب بنوشید

لاغری

در طول روز و از صبح تا شب سعی کنید مقدار بسیاری آب بنوشید. معمولاً دو یا سه لیتر آب در روز برای شما کافی است. برای این کار برای خود برنامه‌ریزی کنید که مثلاً هر ۲ ساعت یک‌بار یک لیوان آب بخورید. این کار برای شما مفید است و بیشتر جنبه‌ی خنثی کردن حس گرسنگی‌تان را دارد تا غذای اضافی نخورید و چاق نشوید.

هر روز ورزش کنید

مهم نیست که چه ورزشی را انجام می‌دهید؛ دو یا ورزش‌های کششی. اما حتماً هر روز به مدت ۲ ساعت ورزش کنید تا به کمک رژیم غذایی‌ای که دارید بتوانید وزن خود را پایین بیاورید. می‌توانید به یک باشگاه بروید و از وسایل ورزشی استفاده کنید.

لاغری

و در آخر، شما با یک برنامه و رژیم غذایی خوب می‌توانید در چند ماه وزن خود را پایین بیاورید و به وزن ایده‌آل‌تان برسید. سعی کنید طوری که خودتان دوست دارید وزن‌تان را پایین بیاورید و به خودتان سخت نگیرید چون ممکن است در میانه‌ی راه خسته شوید و رژیم را رها کنید.

اختصاصی نشریه‌ی اینترنتی نوجوان‌ها – امیرحسین رادفر

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید