چیزی که عکس پروفایل درباره شخصیت شما می گوید؟

t چیزی که عکس پروفایل درباره شخصیت شما می گوید؟

t چیزی که عکس پروفایل درباره شخصیت شما می گوید؟

عکسی سلفی یا عکس پروفایل شبکه‌های اجتماعی انتخاب می‌کنید و به اشتراک می گذارید تا مردم شما را ببینند شخصیت شما را نشان می‌دهد. موسسه توسعه و گسترش هوش مصنوعی آمریکا The Association for the Advancement of Artificial Intelligence نتیجه مطالعاتش را در این زمینه تحت عنوان “تجزیه و تحلیل شخصیت افراد از طریق عکس آن ها در شبکه‌های اجتماعی” چند وقت پیش منتشر کرد.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

این موسسه معتقد است با توجه به عکسی که افراد در شبکه‌های اجتماعی از خود به اشتراک می گذارند ۵ تیپ شخصیتی را به نمایش می گذارد که می‌تواند به شما کمک کند تا بیشتر شخصیت خودتان را بشناسید.
فکر باز و بدون تعصب

افرادی که از نظر روان شناختی زیاد باز هستند، تعصب ندارند، نگرش عمیق‌تری به زندگی دارند، خودخواه نیستند سعی می کنند تصاویری بگذارند که از نظر جنبه‌های هنری مورد تایید و خوشایند باشد. جنبه های هنری تصویر بیش از عکس خودشان اهمیت دارد.
وظیفه شناس

این گروه سعی می‌کنند عکس شان طبیعی و رنگی باشد. افراد وظیفه شناس نظم را دوست دارند و بیشتر تمایل دارند از یک برنامه منظم پیروی کنند. هر چند به جزییات اهمیت می‌دهند ولی ممکن است عکس شان کمی تیره و تار باشد. نظم و انتظارات بیش‌تر از زیبایی برای آن‌ها اهمیت دارد.
برون گرا

این افراد عکس های روشن با رنگ‌های روشن را ترجیح می دهند. شخص برون گرا به احتمال زیاد عکس خود را همراه با چند نفر دیگر به عنوان عکس پروفایل انتخاب می‌کند. این افراد زندگی را مثل یک میهمانی می‌بینند به همین دلیل عکس‌هایشان دسته جمعی است.
سازگار

این گروه عکس‌های شخصی را به عکس‌های زیبا شناسانه ترجیح می‌دهند. تصویر ظاهری طبیعی دارد و روشن است حتی چهره. این افراد کاری به زوایای زیبایی عکس مثل کنتراست، وضوح و روشن بودن ندارند. این گروه مهربان و دوست داشتنی هستند.
روان رنجوری

این افراد عکس های سلفی یا عکس های پروفایل شان به گونه‌ای است که همیشه قسمتی از چهره شان بزرگ‌تر یا مبالغه نمایی شده است. در واقع از عکس های ساده و طبیعی استفاده نمی‌کنند. گاهی حتی از عکس های بی مزه و ترکیبی یا مخلوط استفاده می‌کنند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دل نوشته ای درسوگ امام علی (ع)

نت نوشت

PsyBlog AAAI

مطالب مرتبط:

شخصیت شناسی و انتخاب رنگ!

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت لطفا آن را لایک کنید.

t چیزی که عکس پروفایل درباره شخصیت شما می گوید؟
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *