کاردستی آویز های درخشان

t کاردستی آویز های درخشان

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

اگر در طول مراسم جشن مرتب با ترکیدن بادکنک ها مواجه می شوید که باعث آزردگی خاطر شما می شوند، اصلا نگران نباشید. آموزش این بخش را دنبال کنید و آویز های درخشان و ماندگاری را جایگزین بادکنک ها بسازید و در تمام مراسم از آن ها استفاده کنید.

وسایل لازم

توپ پلاستیکی

پولک

سنجاق ته گرد

منجوق های شیشه ای

نکته: توپی که برای این کار انتخاب می کنید می تواند بزرگ یا کوچک باشد. از نظر جنس هم دو نوع توپ در بازار موجود است (کائوجویی ، پلاستیکی و … ).

نکته: پولک ها را بسته به بزرگی و کوچکی توپ انتخاب کنید. اگر توپ شما کوچک است پولک های کوچک و اگر توپ شما بزرگ است، پولک های درشت تر را انتخاب کنید که در این صورت باید قبل از پولک، یک منجوق شیشه ای در سنجاق ته گرد فرو کنید زیرا سوراخ پولک های بزرگ تر باز تر است و امکان دارد سنجاق از آن بیرون آید. با این کار شما سوراخ پولک را مسدود می کنید.

شیوه ساخت

ساخت این توپ های درخشان بسیار ساده است. از مرکز توپ شروع کنید. هر پولک را درون یک سنجاق ته گرد فرو کنید و سنجاق را به بدنه توپ فرو کنید. سعی کنید ردیف های منظمی از پولک روی توپ ایجاد کنید و کار را تا جایی ادامه دهید که دیگر بدنه توپ مشخص نباشد و شما فقط یک گوی پولکی را مشاهده کنید.

کاردستی

برای آویز کردن این گوی شما می توانید به دو شیوه عمل کنید، یا یک سنجاق مو را باز کرده و به مرکز اصلی گوی فرو کنید یا از حلقه های آماده ی موجود در مغازه ها خریداری کرده و استفاده کنید. البته برای این که کل کار ساخته ی دست شما باشد ما شیوه ی اول را پیشنهاد می کنیم. امیدواریم در جشن ها و میهمانی های شاد از این گوی های درخشان استفاده کنید و از کاردستی زیبای خود لذت ببرید.

کاردستی1

کاردستی2


t کاردستی آویز های درخشان
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی گل نیلوفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *