کاردستی بال های فرشته با مقوا

کاردستی بال های فرشته
t کاردستی بال های فرشته با مقوا

کاردستی بال های فرشته می تواند هم برای عروسک های شما قابل استفاده باشد و هم اگر آن را در اندازه بزرگ بسازید می توانید در جشن های تولد دخترانه از آن استفاده کنید.کاردستی فرشته برای جشن قرآن هم بسیار کاربردی است.همچنین از کاردستی فرشته برای جشن تکلیف هم می توانید استفاده کنید.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

وسایل لازم ساخت بال فرشته با مقوا

دستمال کاغذی
چسب
مقوا
مقداری نمد سفید
قیچی

شیوه ساخت کاردستی بال های فرشته

برای ساخت این بال های زیبا ابتدا الگوی بال فرشته را به هر شکلی که مایل هستید روی مقوا بکشید و دور آن را برش بزنید. روی مقوا را به چسب آغشته کنید و آن را روی یک روزنامه بچسبانید. اطراف روزنامه را برش های ریز ایجاد کنید و لبه ها را بچسبانید. پس از این که چسب ها کاملا خشک شد نوبت به پر های بال است.

کاردستی بال های فرشته

برای پر ها می توانید از دستمال کاغذی سفید یا کاغذ کشی استفاده کنید. دستمال را از گوشه روی هم تا بزنید تا یک مثلث تشکیل شود سپس مقداری آن را چین دهید و در دست محکم فشار دهید تا کاملا خط چین ها مشخص شود. پس از آن از گوشه شروع کنید و تمام قسمت های رویه بال را با این پرها بپوشانید. الیته اگر می خواهید بالها مقاوم تر باشند از پارچه های حریر هم می توانید استفاده کنید .

کاردستی بال های فرشته

پس از این که هر دو قسمت رویه بال را با پر ها پوشاندید نوبت به قسمت پشت بال می رسد. برای این که کار زیبا تر باشد بهتر است لایه ای از نمد را به اندازه الگوی بال برش بزنید و با چسب به پشت بال ها بچسبانید. وسط دو بال را با مقداری کش 2 سانتی به هم متصل کنید و در جشن ها و میهمانی ها از زیبایی و خلاقیت تزیینات دست ساز خود لذت ببرید.   

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
انواع مدل های کاردستی جوجه با کاغذ رنگی

بال های فرشته

کاردستی شما اماده است.از آن لذت ببرید.

t کاردستی بال های فرشته با مقوا
امتیاز به این نوشته

آنچه دیگرانجست و جو کرده اند:

  • https://www nojavanha com/کاردستی-بال-های-فرشته-2/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *