کاردستی بال های فرشته

بالهای فرشته

کاردستی بال های فرشته می تواند هم برای عروسک های شما قابل استفاده باشد و هم اگر آن را در اندازه بزرگ بسازید در جشن های تولد دخترانه از آن استفاده کنید .

وسایل لازم

دستمال کاغذی
چسب
مقوا
مقداری نمد سفید
قیچی

شیوه ساخت کاردستی بال های فرشته

برای ساخت این بال های زیبا ابتدا الگوی بال را به هر شکلی که مایل هستید روی مقوا بکشید و دور آن را برش بزنید. روی مقوا را به چسب آغشته کنید و آن را روی یک روزنامه بچسبانید. اطراف روزنامه را برش های ریز ایجاد کنید و لبه ها را بچسبانید. پس از این که چسب ها کاملا خشک شد نوبت به پر های بال است.

بال های فرشته.سایت نوجوان ها (1)

برای پر ها می توانید از دستمال کاغذی سفید یا کاغذ کشی استفاده کنید. دستمال را از گوشه روی هم تا بزنید تا یک مثلث تشکیل شود سپس مقداری آن را چین دهید و در دست محکم فشار دهید تا کاملا خط چین ها مشخص شود. پس از آن از گوشه شروع کنید و تمام قسمت های رویه بال را با این پرها بپوشانید. الیته اگر می خواهید بالها مقاوم تر باشند از پارچه های حریر هم می توانید استفاده کنید .

بال های فرشته.سایت نوجوان ها (2)

پس از این که هر دو قسمت رویه بال را با پر ها پوشاندید نوبت به قسمت پشت بال می رسد. برای این که کار زیبا تر باشد بهتر است لایه ای از نمد را به اندازه الگوی بال برش بزنید و با چسب به پشت بال ها بچسبانید. وسط دو بال را با مقداری کش 2 سانتی به هم متصل کنید و در جشن ها و میهمانی ها از زیبایی و خلاقیت تزیینات دست ساز خود لذت ببرید.   

بال های فرشته.سایت نوجوان ها (3)
بال های فرشته.سایت نوجوان ها (4)

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

مسابقه.سایت نوجوان ها

کاربر عزیز

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
آلبوم منحصر به فرد از تهران 90 سال قبل

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *