کاردستی جای لوازم نقاشی

کاردستی با قوطی کنسرو

اگر میخواهید به وسایل تحریر خود نظم دهید حتما کاردستی جای لوازم نقاشی را امتحان کنید.

وسایل لازم کاردستی جای لوازم نقاشی

رنگ

قوطی خالی کنسرو

قوطی خالی شیر خشک 1 عدد

قوطی کنسرو

شیوه ساخت

برای ساختن این جا لوازمی زیبا، شما به چند عدد قوطی فلزی کنسرو لوبیا و یک عدد قوطی فلزی خالی رب گوجه یا شیر خشک نیاز دارید. قوطی ها را کاملا شسته و خشک کنید. حالا برای پوشش دور بدنه قوطی ها به دو شیوه می توانید عمل کنید.

 1- از پارچه های رنگی بدون استفاده منزل، برای پوشاندن بدنه استفاده کنید. به این طریق که یک مستطیل به ابعاد بلندی و طول قوطی از پارچه یا گونی برش بزنید.سپس با چسب آن را دور بدنه قوطی بچسبانید و هر نوع تزیین دیگر نیز مثل نگین های شیشه ای روبان یا هر تزیینی که مورد علاقه شماست برای آن استفاده کنید.

2- قوطی ها را در فضای باز روی روزنامه و سطح صافی قرار دهید و با رنگ اسپری به دلخواه رنگ کنید. مدتی صبر کنید تا رنگ ها کاملا خشک شود. به این ترتیب بدنه قوطی کاملا با رنگ پوشیده خواهد شد.

برای مرحله مونتاژ؛ قوطی شیر را در وسط قرار دهید.سپس بقیه قوطی ها را به اطراف بدنه قوطی اصلی بچسبانید. توجه داشته باشید تنها قوطی وسط به عنوان پایه بر زمین قرارگیرد و بقیه قوطی ها تقریبا یک سانت از زمین بالاتر چسبانده شود. کاردستی زیبای شما آماده است. شما می توانید پس از کمی تحمل کردن و خشک شدن چسب بدنه قوطی ها از آن به  عنوان جای مداد، قلمو، قیچی یا هر چیز دیگری استفاده کنید. با این کاردستی میز تحریر شما مرتب تر و زیباتر می  شود.

کاردستی با قوطی کنسرو

 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
داستان ضرب المثل های فارسی؛ گشتم صد و سی دره ندیدم آدم دو سره

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *