کاردستی جعبه کاغذی

t کاردستی جعبه کاغذی

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم

کاغذ رنگی

پانج کوچک

مقداری روبان پارچه ای

چسب

قیچی

شیوه ساخت

ابتدا از کاغذ رنگی یک مربع به ابعاد مساوی برش بزنید. توجه داشته باشید که در کاردستی های کاغذی تا زدن یکی از مهم ترین قسمت های کار است. بنابراین توصیه می کنیم در تا زدن ها دقت کافی داشته باشید. دو گوشه مربع را روی هم قرار دهید و یک مثلث به وجود آورید و خط تا را با کاردک های مخصوص پلاستیکی کاملا خط بیندازید. سپس مربع را باز کنید و هر 4 لبه کاغذ را به ترتیب به مرکز تا بزنید به این ترتیب یک مربع کوچک تر درست خواهد شد.

%d8%ac%d8%b9%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0%db%8c-1مجددا کاغذ را کاملا باز کنید. سپس هرکدام از لبه ها را 3 مرتبه روی هم تا بزنید تا روی هر کدام از لبه ها 3 خط تا ایجاد شود. پس از این که خطوط کاملا مشخص شد مجددا مربع را باز کنید.

%d8%ac%d8%b9%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0%db%8c-2در این مرحله برای تازدن صحیح و به وجود آمدن جعبه کاغذی به تصاویر زیر نگاه کنید و همراه با آن مرحله به مرحله روی خطوط وسط مربع تاها را ایجاد کنید.

%d8%ac%d8%b9%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0%db%8c-3گوشه های طرفین جعبه کاغذی را با چسب بچسبانید و هر 4 گوشه بالای جعبه را با پانچ کوچک سوراخ کنید.

از سوراخ ها روبان پارچه ای را رد کنید و بالای جعبه آن را به شکل یک پاپیون گره بزنید. از این کاردستی زیبا می توانید در مراسم و جشن ها برای هدیه به بهترین دوستانتان استفاده کنید و از خلاقیتتان لذت ببرید.

%d8%ac%d8%b9%d8%a8%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%ba%d8%b0%db%8c-5

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

t کاردستی جعبه کاغذی
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی دفترچه خاطرات

کاردستی جعبه کاغذی

t کاردستی جعبه کاغذی

 اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم 

کاغذ

قیچی

شیوه ساخت 

یک مربع به طول و عرض دلخواه روی کاغذ رسم کنید و دور آن را با قیچی برش بزنید. مربع را از یکی از ضلع ها به 3 قسمت تقسیم کنید طوری که دو طرف 2 سانت باشد و قسمت وسط حداقل 4 سانت اضافه تر باشد. مثلا اگر هر دو طرف راست و چپ را 2 سانت علامت گذاری کردید قسمت وسط باید 6 یا 8 سانت باشد ضلع مقابل را نیز به همین ترتیب علامت گزاری کرده و با خودکار بی رنگ یا مداد سفید خوط را به هم متصل کنید. به تصویر 2 دقت کنید و برش اریب در گوشه ها ایجاد کنید.

تا هایی روی برش ها مانند تصویر ایجاد کنید. تا گوشه های جعبه راحت تر به داخل خم شوند. قسمت های خم شده را با چسب به هم متصل کنید تا جعبه شما آماده شود. می توانید به همین ترتیب یک مربع دیگر هم برش بزنید و از آن به عنوان در جعبه استفاده کنید. از این جعبه برای هدیه به بهترین دوستتان استفاده کنید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

جعبه کاغذی (1)

جعبه کاغذی (2)

جعبه کاغذی (3)

جعبه کاغذی (4)

t کاردستی جعبه کاغذی
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ساخت بیلچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *