, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

لوازم مورد نیاز

مقوا – یا نمد سفید
خودکار 
قیچی 

شیوه ساخت 

طوطی انگشتی.سایت نوجوان ها (1)

از الگو اصلی صورت و بدن طوطی پرینتی تهیه کنید. ایتدا دور الگو پرینت شده را برش بزنید. سپس الگو آماده را روی مقوا یا نمد سفید قرار داده و دور الگو را خط بکشید. پس از آن خط های دور الگو اصلی را روی مقوا یا نمد برش بزنید . قسمت چشم ها و نوک را اگر با مقوا کار می کنید به راحتی می توانید با کلاژکردن مقواهای رنگی روی نوک و بال ها و به جای چشم ها بچسبانید و اگر الگو را روی نمد برش زدید، می توانید از چشم های آماده عروسک یا دگمه و مرواریدهای کوچک برای نقطه های رنگی روی بال ها استفاده کنید و طوطی زیبایی را طراحی کنید.  
 

طوطی انگشتی.سایت نوجوان ها (2)

مرحله بعدی مونتاژ قطعات برش خورده است. ابتدا قسمت برش وسط نوک را روی هم قرار دهید و با چسب بچسبانید و تا بالا بین چشم ها را خط ایجاد کنید.  سپس از داخل حلقه دور انگشت را وسط سر و بین چشم های طوطی بچسبانید. سپس مستطیل پایین که بدن طوطی هست را حلقه کنید و بچسبانید. طوری که انگشتتان ابتدا از پایین حلقه مستطیل رد شود و سپس نوک انگشتتان را به طرف حلقه بالایی وسط چشم ها ببرید تا گردن و سر طوطی روی انگشت شما تشکیل شود.
 

طوطی انگشتی.سایت نوجوان ها (3)

بال های طوطی را وارونه به طوری که قسمت رنگی آن به طرف زیر قرار داشته باشد بچسبانید. پس از خشک شدن چسب ها بال ها را به طرف بالا خم کنید. هنگامی که طوطی روی انگشت شما قرار می گیرد قسمت رنگی بال ها قابل دیدن خواهد بود. 
 

طوطی انگشتی.سایت نوجوان ها (4)

 اگر قصد داشتید طوطی را از نمد درست کنید؛ تمامی مراحل بالا را طی کنید و به جای چسباندن از کوک زدن استفاده کنید. با ساخت طوطی انگشتی می توانید از خلاقیت خود در نمایش های عروسکی لذت ببرید و سرگرمی مناسبی را خلق کنید. 

 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید