, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

لوازم مورد نیاز

بطری نوشابه
اکلیل آبی و سبز
مداد
تیغ موکت بری 

شیوه کار

بهتر است برای این قصر زیبا از بطری های کوچک و بزرگ نوشابه استفاده کنید. برای شروع بطری ها را از وسط به دو نیم برش بزنید و قسمت ته بطری را نیز جدا کنید. بطری ها را به شکل بزرگ و کوچک و نامنظم کنار هم قرار دهید مکان استقرار ساختمان قصر که به دلخواه شما معین شد؛ کناره های بطری را به هم بچسبانید تا در کنار هم ثابت شوند. 
 

قصر یخی.سایت نوجوان ها (2)

یک سطح شیشه ای را زیر دست قرار دهید و با مداد طرح پنجره های قصر را بکشید. دور تمام خط ها را با چسب گرم خط بیندازید. تا چسب سرد نشده، اکلیل پودری را روی چسب ها بریزید و صبر کنید تا چسب ها سرد شوند. 
 

قصر یخی.سایت نوجوان ها (3)

اضافه اکلیل ها را مجددا به ظرف مخصوص برگردانید. قندیل های بلوری را روی شیشه با چسب بکشید و روی آن ها اکلیل های فیروزه ای بپاشید. پس از سرد شدن تمام قطعات را از روی شیشه جدا کنید.  
 

قصر یخی.سایت نوجوان ها (5)

در و پنجره های اکلیلی را به وسیله چسب گرم روی بدنه بطری ها بچسبانید. برای قسمت سقف مخروطی برج های قصر هم با چسب مثلث هایی درست کنید، سپس آن ها را به شکل مخروط به هم بچسبانید. سپس روی در اصلی بطری بچسبانید تا برج های کوتاه و بلندی در کنار قصر درست شود. 
 

قصر یخی.سایت نوجوان ها (7)

چسب هایی که به شکل اشک درست کرده بودید را دور کناره ته جداشده بطری بچسبانید و آن را زیر بطری نصب کنید.

قصر یخی.سایت نوجوان ها (8)

 
روی تمام بدنه بطری ها را با چسب طوری بچسبانید که مانند قندیل به بدنه آویزان شود. سپس روی قندیل ها را اکلیل فیروزه ای بپاشید. 
 

قصر یخی.سایت نوجوان ها (9)

قسمت ورودی قصر را می توانید مخروط های نصفه بچسبانید. به این ترتیب  آبچک جلو ایوان های قصر تشکیل شود. روی قسمت های جدید را با قندیل های چسبی کار کنید و پس از آن اکلیل فیروزه ای روی آن بپاشید. در پایان زیر قصر تعدادی ریسه های کوچک نصب کنید و از زیبایی قصر یخی کوچکتان لذت ببرید.  

قصر یخی.سایت نوجوان ها (1)

 

قصر یخی.سایت نوجوان ها (4)

قصر یخی.سایت نوجوان ها (6)

 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

در حال ارسال

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید