کاردستی قوری چای خوری با ماکارونی

کاردستی قوری چای خوری با ماکارونی
t کاردستی قوری چای خوری با ماکارونی

با انواع ماکارونی می توانید کاردستی های زیبایی بسازید در این مطلب کاردستی قوری چای خوری با ماکارونی را می آموزید.

وسایل لازم کاردستی قوری چای خوری با ماکارونی

چسب چوب

بادکنک

تعدادی نی نوش

ماکارونی فورمی

رنگ اسپری

شیوه ساخت کاردستی قوری چای خوری با ماکارونی

برای ساخت قوری یک بادکنک را به اندازه دلخواه باد کنید و سر آن را محکم ببندید. سپس مقداری پایین تر از سر بادکنک شروع به درست کردن بدنه قوری کنید. توصیه می کنیم از چسب چوب هایی استفاده کنید که پس از خشک شدن شفاف باشند. مقداری چسب چوب با برس به بدنه بادکنک بمالید و شروع به چسباندن ماکارونی های فورمی کنید تا کل بدنه بادکنک را بپوشاند.

بهتر است پس از هر ردیف ماکارونی یک لایه چسب چوب روی بدنه بادکنک بمالید و کمی صبر کنید سپس ماکارونی ها را بچسبانید بهتر است بین هر ماکارونی هم چسب بزنید تا خود را بگیرد. پس از پوشانده شدن کامل بدنه آن را در جایی ثابت به مدت 12 ساعت  قرار دهید تا کاملا خشک شود . پس از آن باد بادکنک را خارج کنید تا از بدنه قوری جدا شود.

کاردستی قوری چای خوری با ماکارونیسر قوری

کاردستی قوری چای خوری با ماکارونیبرای ساخت سر قوری یک بادکنک را باد کنید. توجه داشته باشید که میزان بزرگی بادکنک سر به اندازه بادکنک قبلی باشد. این بار دقیقا از کنار در اصلی بادکنک شروع به چسباندن ماکارونی ها کنید و آن را ادامه دهید تا حدود 10 سانت شود. پس از آن آن را در جایی ثابت قرار دهید تا کاملا خشک شود. در پایان از تعدادی ماکارونی حلقه ای برای  دور لبه در قوری استفاده کنید تا مرتب تر شود.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
معرفی رشته داروسازی

کاردستی قوری چای خوری با ماکارونی

برای دسته قوری می توانید از ماکارونی حلزونی استفاده کنید و برای لوله قوری تعدادی نی نوش را به هم بچسبانید سپس آن ها را به قسمت جلو قوری متصل  کنید. در این مرحله  قوری ماکارونی شما آماده است برای زیباتر شدن آن بهتر است در فضای باز پس از خشک شدن آن را با رنگ اسپری سفید یا نقره ای رنگ کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

خلاقیت و هنرنمایی با ماکارونی !

t کاردستی قوری چای خوری با ماکارونی
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *