, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل مورد نیاز

فویل آلومنیومی تعدادی چشم متحرک عروسک گیره کاغذ و دو قطعه نوار لاستیکی توپ کوچک تخم مرغی سوراخ دار چسب و دو قطعه آهن ربا نخ کنفی ساقه درخت یا یک تکه چوب ماهیگیری (9)

شیوه ساخت 

اگر توپ پلاستیکی کوچک سوراخ دار گیر آوردید که هیچ، اگر چنانچه این نوع توپ در دسترس نبود می توانید از توپ پلاستیکی کوچک استفاده کنید. به وسیله نوک داغ یک درفش سوراخ هایی را در بدنه ی توپ ایجاد کنید. سپس یکی از گیره های کاغذ را به صورت یک قلاب خم کنید و قسمت پایین آن را از داخل یکی از سوراخ های توپ عبور دهید. ماهیگیری (10) مقداری فویل نازک را به صورت یک مربع جدا کنید و قلاب فویل را که توپ به آن آویزان است را از آن رد کنید. مراقب باشید که فویل پاره نشود.

  ماهیگیری (12) سپس فویل را به دور بدنه توپ بپیچید. با این کار بدنه ماهی تشکیل خواهد شد. ادامه فویل که از توپ اضافه تر است را به صورت دم ماهی به روی هم خم کنید. ماهیگیری (13) ماهیگیری (14) از چشم آماده برای چشم های ماهی استفاده کنید. برای این که کار شما جلوه زیباتری داشته باشد می توانید کمی فویل قرمز یا زرد برای دهان ماهی استفاده کنید و سوراخی درون آن ایجاد کنید. سپس آن را از داخل قلاب رد کنید و به قسمت دهانه ماهی بچسبانید. ماهیگیری (1) ماهیگیری (2) می توانید از این ماهی تعداد دلخواه را درست کنید. سپس به یک شاخه درخت یا یک میله چوبی برای چوب ماهیگیری نیاز دارید. ماهیگیری (3)   ماهیگیری (4) در ادامه یک قطعه از آهن ربا را وسط نوار لاستیکی بگذارید و نخ کنفی را هم روی آن قرار دهید. سپس نوار لاستیکی را به دور آهن ربا گره بزنید و نخ کنفی را به دور نوار لاستیکی گره بزنید. سر مخالف نخ کنفی را هم دور چوب گره بزنید. ماهیگیری (5)   ماهیگیری (6) قلاب ماهیگیری شما آماده است، به راحتی می توانید از دریاچه خیالی ماهی های مغناطیسی را صید کنید. کافیست نوک آهنربا به قسمت فلزی گیره کاغذ برخورد کند تا ماهی صید شود.   ماهیگیری (7)

برچسب ها:
یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. Parisa.gh 3 سال قبل

    واییی عالییی بودد واقعا ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید