کاردستی نشانگر برای مطالعه کتاب

کاردستی نشانگر برای مطالعه کتاب
t کاردستی نشانگر برای مطالعه کتاب

شیرین ترین لذتی که در اوقات فراغت می توانید آن را تجربه کنید  لذت مطالعه است. اما در بسیاری از موارد تجربه کردید که  به دلایل ناخواسته، ادامه مطلب کتاب مورد علاقه خود را گم می کنید. اگر با ما در این آموزش همراه باشید کاردستی نشانگر برای مطالعه کتاب  رایاد خواهید گرفت که به راحتی ساخته می شود و مشکل گم کردن سرفصل مطلب یا حتی کمک به خوانش بهتر خطوط  شما را یاری می کند.

وسایل لازم برای کاردستی نشانگر برای مطالعه کتاب 

چوب بستنی

رنگ گواش

چسب

چشم عروسک

مقداری نگین  رنگی – چسب های نواری تزیینی یا فوم

شیوه ساخت کاردستی نشانگر برای مطالعه کتاب 

شیوه کار بسیار آسان است و تنوع آن فراوان، ساخت هرکدام بستگی به میزان خلاقیت شما خواهد داشت. برای شروع چند عدد چوب بستنی را به رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید. سپس اجازه دهید تا رنگ کاملا خشک شود. بهترین رنگ برای این کار رنگ گواش است. پس از آن یک عدد چشم متحرک عروسک که در خرازی ها موجود است را روی لبه آن بچسبانید.

پس از آن به سلیقه خودتان روی  بدنه چوب را با انواع وسایل تزیینی مثل نگین های کریستالی یا نوارها پارچه ای یا روبان های تزیینی پر کنید  و از مطالعه کتاب مورد علاقه تان بیش ترین لذت را ببرید. حتی به جای چشم عروسکی می توانید  با ابتکار عمل انواع توپ های بسکتبال، والیبال، فوتبال یا ستاره یا حتی حرف اول اسمتان را روی فوم های رنگی بکشید آن را با قیچی برش بزنید و روی لبه چوب بچسبانید.

یا می توانید حروف را با مقداری نخ الیافی از لبه چوب آویزان کنید. با ما در آمورش های نشریه همراه شوید تابا استفاده از هنر و خلاقیتتان کاردستی های متنوع خلق کنید.

نشانگر برای مطالعه کتاب

نشانگر برای مطالعه کتاب

نشانگر برای مطالعه کتاب

نشانگر برای مطالعه کتاب

مطالب مرتبط:

کاردستی؛ نشان لای کتاب

t کاردستی نشانگر برای مطالعه کتاب
4.8/5 - (10 امتیاز)
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی زیبای گل داوودی با قلاب همراه با فیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *