,

کاردستی کلبه ژاپنی را می توانید با وسایل بسیار ساده ودورریختنی بسازید

وسایل لازم 

دبه پلاستیکی

چسب

مقوا

مقداری گونی

قیچی

روکش چسبی

شیوه ساخت  کاردستی کلبه ژاپنی

ابتدا دبه ماست را تمیز بشویید و آن را خشک کنید. روی قسمت وسط بدنه جای در و پنجره های کلبه ژاپنی را ابتدا با ماژیک خط بکشید تا منظم تر شود سپس به وسیله چاقوی تیز یا تیغ موکت بری خط ها را برش بدهید.

برش دبه ماست برای ساخت کلبه ژاپنی

دور بدنه دبه را یا با روکش چسبی کابینت که در بازار موجود است می توانید بپوشانید و یا به وسیله اسپری آن را در فضای باز رنگ کنید. پس از چسباندن روکش جای در و پنجره را که از زیر برش دادید روی برچسب نیز با نوک چاقو برش دهید تا در و پنجره کلبه باز شود.

چسابندن برچسب روی کلبه ژاپنی

برایسقف کلبه ژاپنی یک دایره به شعاع دلخواه روی مقوا رسم کنید و دور آن را با قیچی برش بزنید. خطی از مرکز دایره به اندازه نصف شعاع آن بکشید و با قیچی آن خط را برش بزنید. سپس دو لبه مقوا را روی هم قرار دهید تا دایره به شکل مخروطی با زاویه ۱۵۰ درجه درست شود. لبه ها را با چسب به هم وصل کنید. روی این مخروط را با هر چیزی می توانید بپوشانید که به سقف شبیه شود. یا مانند تصویر می توانید با گونی الیافی روی مخروط را بپوشانید. سپس مخروط را با چسب روی در دبه بچسبانید.

سقف کلبه ژاپنی

برای قسمت مسیر سنگ چین یا حصارهای کلبه ژاپنی کار هم می توانید از مقوا استفاده کنید و آن را مانند یک کلبه واقعی تزیین کنید و از زیبایی این کلبه در کنار میز تحریرتان لذت ببرید.

ساخت مسیر سنگ چین  (4)

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

کاردستی سبد لوازم بافتنی با دوریختنی ها

کاردستی سینه ریز گندمی

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید