کتاب نوجوان ۱۲ ساله در صدر پرفروش ترین های آمازون

t کتاب نوجوان ۱۲ ساله در صدر پرفروش ترین های آمازون

اثر پرفروش آمازون.سایت نوجوان ها (1)

دوست داشتم داستانی بنویسم که در هیچ کتابی در دنیا نباشد
 
کالب ج. بویر نوجوانی که تصمیم گرفت کتاب ۲۰۰ صفحه ای خود را در کمتر از ۳  ماه بنویسد، هیچگاه تصور نمیکرد، کتابش به صدر پرفروشترینهای آمازون برسد. نکته جالب این موضوع این است که، نویسنده ای عنوان پرفروش ترین کتاب بین المللی را به خود اختصاص داده که تنها ۱۲ سال سن دارد!
کتاب “بازی های جزیره”  نوشته کالب ج. بویرِ ۱۲ ساله که توسط انتشارات “لستینگ  پرس” منتشر شده است، داستان دو پسر نوجوان به نام های متیو و راین است که در حالی از خواب بیدار میشوند که در ساحل شنی دراز کشیده و هیچ چیز را به خاطر نمیاورند و تنها شانس نجات و زنده ماندنشان اعتماد به یکدیگر است.
بویر درباره کتابش گفته است: ” این کتاب کاملا ماجراجویی است و خواننده را با اتفاقات غیرمنتظره مجبور میکند که تا آخرین صفحه کتاب را بخواند. داستان این دو پسر نه تنها تلاش آنها را برای زنده مانده نشان میدهد بلکه اهمیت دوستی را هم یادآوری میکند.
اما چگونه پسری ۱۲ ساله توانست کتابی پرفروش و محبوب را بنویسد؟ مادر بویر در این‌باره می‌گوید: «وقتی پسرم سن کمتری داشت بسیار کتاب می‌خواند اما وقتی ۴ ساله شد سرعت کتابخوانی‌اش افزایش یافت و هر سال حدود ۱۰۰ کتاب مختلف را می‌خواند بنابراین خیلی خوب قدرت داستان‌گویی و روایت را درک می‌کند.»
در تابستان وقتی کالب کلاس ششم را تمام کرد، نوشتن داستانش را شروع کرد. در ابتدا طرحی از داستانش را نوشت و در ادامه تابستان به شخصیت ها و موضوعات داستانش پرداخت. کالب چیزی را نوشت که دوست داشت خودش به عنوان خواننده اشتیاق خواندن آن را داشته باشد. کالب در این رابطه گفته است : ” دوست  داشتم داستانی بنویسم که در هیچ قفسه کتاب فروشی در دنیا نباشد. ” بازی های جزیره” برای کسانی نوشته شده است که از ماجراجویی، کار گروهی، و مقاومت در برابر مشکلات لذت می‌برند.”
بویر برنامه روزانه ای برای نوشتن داشت و هر روز ۹۰ دقیقه را صرف نوشتن میکرد. پس از پایان هر فصل، داستان را در اختیار دوستان نزدیک و خانواده اش می گذاشت تا نظرات و پیشنهادات خود را به او بگویند. او خیلی زود توانست اولین رمان خود را به پایان برساند و این تنها چیزی نیست که بویر انجام داده است.  او یک شرکت با هدف پرورش جوانان در سراسر جهان با اشتیاق برای خواندن، نوشتن و کارآفرینی، تاسیس کرد. بخش غیر انتفاعی این شرکت کتاب هایی را به  بیمارستان های کودکان اهدا میکند و کودکان میتوانند برای رهایی از مشکلات سلامت خود به خواندن کتاب مشغول شوند.
بویر در ادامه میگوید: ” امیدوارم که مردم در تمام سنین بتوانند اهمیت دوستی متیو و رایان را درک کنند. این یک داستان ماجراجویی است، اما پیامی حایز اهمیتی دارد که من امیدوارم الهام بخش زندگی تک تک خوانندگان کتابم باشد. “

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

معرفی مشاور روانشناسی نشریه و نحوه طرح پرسش از ایشان

nojavan.org

t کتاب نوجوان ۱۲ ساله در صدر پرفروش ترین های آمازون
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
آکنه و درمان های دارویی و غیر دارویی آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *