چالش: در عرض ۱۰ ثانیه تشخیص دهید که کدام گربه در تصویر متفاوت است؟

کدام گربه در تصویر متفاوت است؟

از هر 5 نفر فقط 1 نفر با سطح هوش بالا می توانند در عرض 10 ثانیه تشخیص دهید که کدام گربه در تصویر متفاوت است؟ ذهن خود را با این پازل جالب نقطه تفاوت تمرین دهید. یک تایمر تنظیم کنید و به تصویر با دقت نگاه کنید.

کدام گربه در تصویر متفاوت است؟

همه عاشق بازی های فکری، پازل های تصویری و توهمات نوری هستند. دانشمندان کشف کرده اند که حل پازل می تواند مغز راست شما را فعال تر و پربازده تر کند. این پازل یک چالش کلاسیک نقطه تفاوت است. در اینجا، ما یک عکس از سه گربه داریم. پازل می پرسد، “آیا می توانید بگویید کدام گربه در تصویر متفاوت است؟

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

کدام گربه در تصویر متفاوت است؟

ما می خواهیم این پازل را برای شما سرگرم کننده تر کنیم. بنابراین، ما از شما می خواهیم که یک تایمر برای حل این معما در عرض 10 ثانیه تنظیم کنید. با دقت به تصویر نگاه کنید و ببینید که آیا می توانید متوجه شوید که کدام گربه در تصویر متفاوت است؟

در این پازل، سه گربه A، B و C را می بینیم. همه آنها شبیه به هم هستند با این تفاوت که یکی از گربه ها با بقیه متفاوت است. ما می توانیم ببینیم که همه گربه ها یک رنگ هستند.

اگر دقت کنیم، به نظر می‌رسد که رنگ‌های خز مشابهی دارند. پنجه های هر گربه نیز یکسان به نظر می رسد. در مورد چشم ها چطور؟ ما متوجه می شویم که هر یک از گربه ها چشمان یکسانی دارند. بنابراین، در آنجا نیز تفاوتی وجود ندارد. پس فرق هر سه گربه چیست؟ به دقت نگاه کن

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چالش: بین دو تصویر 3 تفاوت در 15 ثانیه پیدا کنید!

برای دیدن پاسخ کدام گربه در تصویر متفاوت است اسکرول کنید:

پاسخ کدام گربه در تصویر متفاوت است؟:

این چالش تفاوت برای تشخیص اینکه کدام گربه در تصویر متفاوت است بود. حال پاسخ را ببینید:

کدام گربه در تصویر متفاوت است؟

ادعاها نشان می دهد که از هر 5 نفر تنها 1 نفر با سطح هوشی بالا می توانند تشخیص دهند که کدام گربه در تصویر متفاوت است. ما با اضافه کردن یک تایمر 10 ثانیه ای این پازل را کمی سرگرم کننده تر کرده ایم. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *