کیف‌های چرمی به شکل حیوانات

t کیف‌های چرمی به شکل حیوانات

ساخت کیف های چرمی به شکل حیوانات توسط دو هنرمند گمنام این روزها مورد توجه خاص کاربران شبکه های اجتماعی و علاقه مندان به کیف های خاص قرار گرفته است. این دو هنرمند که  مکس و لیوبا نام دارند یک استودیوی کوچک بنام Krukrustudio راه اندازی کرده و ایده های تولید کیف را در آن جا شکوفا کرده اند. در ادامه با ما همراه شوید.

کیف های چرمی به شکل حیوانات اگر چه از سری کارهای خاص این دو هنرمند محسوب می شود اما آن ها قبلا با تولید کیف های چرمی به شکل کتاب های معروف دنیا توانستند برای خود نامی دست و پا کنند.

این دو هنرمند روسی و خالق کیف های چرمی به شکل حیوانات درباره خودشان می گویند :

هر دو در شمال جمهوری کارلیا ، در شمال غربی روسیه در نزدیکی فنلاند متولد شده و با هم  تحصیلات خود را در روسیه گذرانده ایم. تخصص اصلی من – لیوبا  – واژه شناسی است و منم که اسمم مکس هست ، یک فیزیکدانم. اما هر دوی ما علایقی متفاوت با رشته های تحصیلیمان داریم .

در این میان لیوبا طرح های بسیار خوبی می کشد و مکس هم علاوه بر اجرای طره ها گیتار هم به خوبی می زند و دوره های خیاطی را نیز گذرانده است. آن ها در سال ۲۰۰۸ میلادی و در مسکو شروع به انجام کارهای مشترکی کردند و پس از گذشت سه سال به این نتیجه رسیدند که باید فعالیت های خود را گسترش و تا جایی که می توانند از استعدادهای خود استفاده کنند.

کیف های چرمی (1) کیف های چرمی (2) کیف های چرمی (3) کیف های چرمی (4) کیف های چرمی (5) کیف های چرمی (6) کیف های چرمی (7) کیف های چرمی (8) کیف های چرمی (9) کیف های چرمی (10) کیف های چرمی (11) کیف های چرمی (12) کیف های چرمی (13) کیف های چرمی (14) کیف های چرمی (15) کیف های چرمی (16) کیف های چرمی (17) کیف های چرمی (18) کیف های چرمی (19) کیف های چرمی (20)

وبسایت میهن پست – چنگیز قیاسی

t کیف‌های چرمی به شکل حیوانات
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نزدیک تر ببینیم (3) گردن آویز طلای سکاها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *